Олександр Педан не дружить із Сергієм Притулою

Спільні телевізійні проекти, корпоративи, тусовки часто перетворюють зірок із просто знайомих на друзів. Але, як зізнався Олександр Педан, це не його варіант. Ні з ким із зірок ведучий Нового каналу тісно не дружить.

– Роботи цілком вистачає на роботі, – розповів він в інтерв’ю журналу «Телегид». – А моє найближче оточення, швидше, об’єднують спортивні інтереси. Для того щоб дружити, потрібен об’єднуючий фактор.

Навіть із колегою по проектах «Підйом», «КарбіоЛіто» і «Хто зверху?» Сергієм Притулою у Олександра Педана дуже рівні відносини.

– Сергій – лідер, яскраво виражений альфа-самець, і в нашому дуеті мені не хотілося б грати другу скрипку, – зізнався ведучий Нового каналу. – У мене теж є лідерські якості, і коли наші шляхи розійшлися, обидва видихнули з полегшенням. Свого часу ми один одному дуже допомогли, і тішить, що залишилися в хороших стосунках. Але наші робочі графіки так завантажені, що бачитися і дружити надто складно. Смішно, але ми з ним живемо на сусідніх вулицях, а в гостях один в одного були, можливо, від сили по разу.

Коментарі вимкнені.