Парубоцькі забавляння та жартівливі ворожіння були на Андріївських вечорницях (фото)

12 грудня 2012 року тернопільська молодь мала можливість погуляти  на традиційних  Андріївських вечорницях. Захід був організований молодіжними громадськими організаціями Тернополя «Молода Просвіта» та «Молодіжний Націоналістичний Конгрес».

Однією з родзинок цього вечора була паляниця дружби з медом, якою частували усіх гостей господарі свята, що відповідало цьогорічній назві свята: «Андріївські вечорниці – медові паляниці».

Саме вечорниці на Андрія вважалися наймасовішими і найпопулярнішими серед молоді. Свято Андрія є одним із найчаруючих, найвеселіших, найзагадковіших, а головне, найбагатших на традиції днів в культурі українського народу.   Серед гостей дійства були представники молодіжних громадських організацій, студенти, учні та просто активна молодь міста.

На Андріївських вечорницях молодь розважалась, співаючи українських пісень, граючи в ігри, брала участь у конкурсах, частувалась традиційними українськими стравами. Ну і, звичайно, які ж Андріївські вечорниці без парубоцьких забавлянь і жартівливих ворожінь.

 

Коментарі вимкнені.