Перед звільненням Роман Папіровський роздав сотні га землі (документи)

До інтернет-видання «Погляд» потрапили документи, згідно яких екс-начальник Головного управління Держкомзему у Тернопільській області Роман Папіровський передав перед своїм звільнення віддав понад 100 га землі для ведення фермерського господарства особі на ім’я Троян.

Як розповідають наші джерела, тернопільські прислужники Януковича перед падінням його правління намагались роздати все що тільки можна. Не винятком стала і ця земля.

Земля, яку отримав брат депутата Теребовлянської райради Степана Трояна – Михайло, знаходиться на обліку в селищних радах населених пунктів Струсів та Микулинці. За словами голови Струсова Романа Бойка, він немає нічого проти, аби ту землю віддали комусь для користування. Також вважає, що таким чином принаймні будуть сплачуватися податки і земля дарма не простоюватиме, – сказав голова.

Пан Роман розповів, що Михайло Троян спілкувався з ним та розповів, що буде там вирощувати ячмінь для виробництва пива. Але це питання по передачі землі, каже пан Роман, вирішується тільки на рівні області.

Наші джерела стверджують, що земельні ділянки, які належать державі, не можна роздавати без обговорення на зборах сільських рад, що це – земельний скандал. Кажуть, що таких земель було роздано дуже багато, а мешканці сіл навіть не здогадуються, що їхні пасовища уже «роздерибанили».

Виникає питання, чи було повідомлено громади села Струсів та селища Микулинців про дані оборудки із землею? Чи можуть звичайні жителі сіл отримати за безкоштовно такі “масні” шматки землі? Чи буде компенсована місцевим громадам втрата пасовищ, де селяни пасли свою худобу?

28 квітня в Теребовлі районна рада розглядатиме це питання, щоб обговорити законність цієї оборудки. Сільський голова Стурсова теж планує бути присутнім при цьому.


-1 thoughts on “Перед звільненням Роман Папіровський роздав сотні га землі (документи)

  • 23:40 | 26.04.2014 о 23:40
    Permalink

    Януковичу також дали межигіря щоб платити податки ,але чим закінчилось?

Коментарі вимкнені.