Ні Самооборона, ні Автомайдан не причетні до конфлікту під міською радою

Громадські організації Тернополя, а саме  «Самооборона Майдану Тернопільщини»,  «Автомайдан Тернопіль»,  «Майдан Тернопіль»,  «Рада бізнесу Тернопілля»,  «Тернопільська Правозахисна група»,  «Тернопільські підсумки» та  «Громадський люстраційний комітет Тернополя», вважають, що громаду Тернополя втягнули у спровокований конфлікт, який стався вчора, 25 квітня, під міською радою.
Дані організації відмежовуються від провокативних та неправомірних дій групи осіб, які чинили їх цього дня під стінами міської ради, хоч вони підтримують мирний протест і прагнення громадян до діалогу із міською владою.
“Відтак очікуємо оперативного та швидкого реагування правоохоронців, а також неупередженого розслідування. Пропонуємо прокуратурі і міліції допомогу ініціативної групи громадського контролю у розслідуванні інциденту. До неї делегуємо представників «Ради бізнесу Тернопілля» Віталія Сороколіта і Євгена Горохівського, адвоката Володимира Малишевського («Тернопільська Правозахисна група»), заступника коменданта «Самооборони Майдану Тернопільщини» Юрія Моргуна і журналістку Олену Беднарську (редактор сайту «Реально»)”, – звертаються вони до правоохоронних органів Тернополя.

Коментарі вимкнені.