Під час Прощі у Зарваниці главі УГКЦ подарували капітанську футболку та сандалі (фото)

Ці дарунки Блаженніший Святослав отримав 13 липня під час зустрічі з молоддю на Всеукраїнській і молодіжній прощі у Зарваниці. На футболці молодь зобразила якір, як символ аніматора-капітана, що веде усіх до “країни щастя” (себто Царства Божого). Такий символ цього року вигадали молодіжні аніматори, працюючи над програмою дятичо-юнацьких таборів “Веселі канікули з Богом”, які кожного літа проводяться у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

Звертаючись до Блаженнішого, представники молоді сказали: “Цьогоріч спільно з дітьми і молоддю нашої архиєпархії ми мандруємо у “країну щастя”. Близько 3000 молодих людей взяло вже у ній участь. Ми запрошуємо Блаженнішого також”.
Відтак Патріарх приміряв сандалі. Як сказали ведучі, “сандалі – символ прочанина. Перша річ, яка необхідна для прочанина під час пішої ходи, – добре та зручне взуття. Тому даруємо сандалі, аби ви, супроводжували нас по наших манівцях”.
Пригадуємо, що цього дня на зустрічі із багатотисячною аудиторією молоді, Глава УГКЦ презентував аудіо-диск «100 відповідей на запитання молоді», у якому навчав про основи духовного життя, суть подружжя, подружню любов, зміст людського тіла та людської статевості. Першоієрарх окремо говорив про небезпеки гендерної філософії та ідеології, – повідомляє прес-служба архиєпархії.

Коментарі вимкнені.