Портрети екс-міністра, яку розшукує Генпрокуратура, досі висять у Тернополі

Відома тернопільська волонтерка, письменниця Лілія Мусіхіна пише, що до неї звернулися люди із проханням вплинути на присутність портрету Раїси Богатирьової в приміщенні районної лікарні.

Ліля пише:

“Отримала в приват:

Лілія доброго дня, звертаюся до Вас бо душа болить після побаченого сьогодні. В Тернопільській районній лікарні у відділенні фізіотерапевтичних процедур а саме у фіто барі сьогодні зранку побачила на стіні кілька фотографій з портретами екс міністра Богатирьової. І це після всього що вона зробила, це після того як вона загнала нашу медицину у глухий кут, це після того як помирають дітки батьки котрих немають грошей щоб спастися від страшної недуги, це після того як розстрілювали майдан а вона купувала сумочки по 50 тис євро. ганьба і встид. Можливо після моїх обурень вони познімали ці ганебні фото. Надіюся, що Ви як людина активна відреагуєте і повпливаєте на це. Дякую.”

Згідно інформації з енциклопедії Вікіпедії, Раїса Богатирьова, підозрюється у здійсненні серйозних антидержавних кримінальних злочинів. З жовтня 2014 об’явлена у розшук Генеральною прокуратурою України (імовірно переховується у Росії). Фігурант європейських та американських санкцій проти членів злочинного угрупування Януковича…

 

Коментарі вимкнені.