Ще день-два шторму і ми всі помремо, – жартують тернополяни і називають сьогоднішню завірюху Галею

На найбільшому україномовному форумі України – Форумі файного міста сьогодні жваво обговорюють погоду, та вплив її на життя Тернопілля. Дехто з учасників просто “стібеться” з ситуації, форумчани вважають, що нічого страшного  немає. Мовляв це влада роздуває паніку, аби потім на закиди недоброзичливців відповідати: “Але ж ми героїчно шторм побороли”.

Так, користувач під ніком saymon пише:

“Щойно повернувся зі штормової вулиці. Що можу сказати, оскільки ми живемо у тропічній країні, яка ніколи не бачила снігу, це просто небачений дотепер жах. Замети снігу висотою 10-15 см. (чуть вище щиколотки) сильно утрудняють пересування, мусив брати снігоступи і лижні палиці, а то малі лі. Зашкалюючий (по шкалі Бофорта) ураган просто валить з ніг, згадую мені в дитинстві під час такого урагану вже шапку-вушанку завязували і шарфік надягали, коли до школи вели. Густина падаючого снігу просто неймовірна, на відстань витягнутої руки нічого не видно. Одним словом буран, шторм, тайфун і апокаліпс одночасно. Ще день-два шторму і ми всі помремо.

Ну і про найбільш імовірну причину ціїє істерії у ЗМІ і соцмережах. Чинуші вчаться на власних помилках, і якщо під час попередніх снігопадів пояснити людям чому вулиці від снігу не прибрані, а бабло поділене між ними і луцькою фірмою, було важко, то тепер є залізобетонна відмазка – ШТОРМ!”

А користувачка Macy’s взагалі пропонує дати сьогоднішньому шторму якимось ім`я, як це часто роблять для ураганів:

“Бачу Тернопіль перейняв “добру традицію” дикого Заходу ефективно доносити в маси небезпеку навколишнього середовища в принципі. Це так по-американськи, змести все з полок магазинів і всім дружно впасти у повний транс на кілька днів бо на дворі сніг, холєра.

Я не про крайні і справді руйнівні випадки, як Катріна чи Сенді, а про такі, коли кожен снігопад чи злива рекламуються як чергова Катріна. І згiдна з Саймоном, політики собі ім’я роблять на таких подіях. B нашого губернатора рейтинг виріс до небес після Сенді, покуй, що податки ростуть, зато шторм пережили.
До речі, як той шторм звати хоч? Не почали ще називати? Ну там, завірюха Галя чи ураган Степан…”

Коментарі вимкнені.