Що у Тернополі зігріває серця

«Вогник любові зігріє серця». Саме таким було гасло свята, приурочене Дню інвалідів, що відбулося в Теребовлянській школі-інтернаті для глухих дітей. Працівників Міндоходів на дійство люб’язно запросила директор школи-інтернату Марія Кацан, адже тернопільські міндоходівці вже не один рік опікуються вихованцями спеціалізованого закладу. Вирушаючи в дорогу, відчувалося хвилювання, адже після тривалої перерви знову буде зустріч з дітьми і можливість зазирнути в дитячі очі. Зайшовши в приміщення школи-інтернату,  хвилювання змінилось на радість – назустріч вибігла малеча і щиро раділа гостям, – повідомляє  Інформаційно-комунікаційний відділ ГУ Міндоходів в Тернопільській області.

На свято із подарунками до вихованців завітав заступник начальника Головного управління  Міндоходів в області Олександр Конончук, заступник начальника – начальник Теребовлянського відділення Гусятинської ОДПІ Володимир Скорохід та голова обласної ради профспілки працівників Головного управління Міндоходів у Тернопільській області Оксана Наконечна. У подарунок діткам гості привезли ліжечка та матраци.

«Кожна зустріч із підопічними для нас є дуже важливою, – зазначає  заступник начальника ГУ Міндоходів Олександр Конончук. – Адже ми добре усвідомлюємо, що такі зустрічі мають духовне підґрунтя, яке полягає в тому, щоб подарувати часточку уваги та любові тим, хто цього потребує. Усі діти люблять свята і чекають на подарунки. Тож ми раді можливості поспілкуватися з вихованцями школи-інтернату і подарувати їм відчуття потрібності, відчуття того, що про них піклуються».

Вихованці спеціалізованого закладу підготували для гостей концерт, з уст наймолодших по-особливому звучали вірші (адже ці діти мають важкі вади мови), лунали пісні мовою жестів у виконанні нечуючих діток.  Вихованці показали неабияку танцювальну майстерність, адже багато хто з них не чув музики. Концертне дійство не залишило байдужим нікого, у глядачів були сльози на очах, сльози гордості за таких вихованців і поваги до їхніх вихователів, які душу, терпіння і наполегливу працю вкладають у цих особливих діток.

Прощаючись із гостями, директор школи-інтернату Марія Кацан подякувала за увагу до їхнього навчально-виховного закладу: «Ми дякуємо вам за турботу та допомогу і завжди раді бачити вас в стінах нашого закладу».

 

Коментарі вимкнені.