Щоб убивця Сашка Куртіша не втік за кордон – його закриють ще на два місяці

Сьогодні відбувся суд над водієм “Ауді”, який убив сина шанованої тернопільської письменниці, викладача, лікаря Лесі Романчук. Підозрюваного триматимуть під вартою ще два місяці, бо побоюються, що він втече від правосуддя за кордон.

20-річного студента-заочника Технічного університету, якого звинувачують у скоєнні ДТП, в якій загинув син Лесі Романчук Сашко Куртіш, утримуватимуть під вартою до 22 лютого. Так постановила суддя міськрайсуду 27 грудня.

Обвинувачуваний має право подати апеляцію протягом 5 діб.

Підставою, аби залишили водія іномарки під вартою слідчий та прокурор вважали наявність закордонного паспорта з дійсною до літа 2014 р. шенген-візою. Між іншим, саме напередодні фатальної ДТП хлопець повернувся до Тернополя, пересікши кордон України та Польщі. Тому силовики побоюються, що молодий водій може утекти від правосуддя за кордон.

Захисник підозрюваного пропонував навіть віддати слідчому документ, однак на думку судді це не вплинуло.

Триматимуть під вартою водія також і щоб не чинив тиску на свідків та слідство. І через те, що давав одразу після ДТП неправдиві покази – як про швидкість, з якою рухався, так і як їхало таксі.

У суді Андрій повністю визнав свою провину.

  •  Сьогодні вранці до мене підійшла мама обвинувачуваного і просила не розцінювати намагання допомогти фінансово, ніби вони оцінили життя мого брата у 2 300 грн, – каже сестра загиблого Олександра Наталка Колтун. –  Я її попередила, що більше на жодні контакти ми з ними не підемо. Примирення неможливе!

Друзі загиблого Сашка, які були присутніми у залі судового засідання, задоволені рішенням суду щодо утримання Андрія під вартою. І уточнили – для початку задоволені.

  •  У цьому випадку має бути максимальна міра покарання, – переконаний друг загиблого Михайло Бачинський. – Прокурор має просити максимальний термін ув’язнення для цієї людини.

Ірина Белякова

Коментарі вимкнені.