Тернопільська ялинка в Криму серед найкращих в Україні (фото)

ОДЕСА: сто тисяч вогників і італійська хвоя

Вперше за довгі роки головну ялинку Одеси вирішили зробити штучною. Її висота з верхівкою становить 20 метрів, ширина – 9 метрів. Замість іграшок на новорічному дереві – вогники і світлові фігури. На “плаття” для красуні пішла штучна хвоя з італійської сировини, а на ній – 64 білі сніжинки і чотири кілометри гірлянд. Сто тисяч світлодіодів горять трьома кольорами – зеленим, синім і золотистим. Вартість конструкції разом з гірляндами та ілюмінацією – 200 тисяч гривень. У мерії вирішили, що краще один раз витратитися на штучну ялину, ніж закуповувати і викидати живі деревця.

ХАРКІВ: найвища в країні красуня

Висока красуня запалала в суботу на центральній площі міста. Новорічну ялинку проектували з минулої зими, а монтували майже місяць! На конструкцію пішло 11 тонн металу, дві тонни штучної хвої, 40 кілометрів електричних проводів і 60 тисяч лампочок. В результаті харків’ян тішить найвища в країні ялинка, вона навіть на метр вище московської. Ілюмінація на ній буде працювати в трьох режимах – святковому, денному і нічному.

ЛЬВІВ: на кроні – символи Євросоюзу і України

У Львові новорічну ялинку прикрашати зірками і тризубами – символами Євросоюзу та України, дерев’яними іграшками яворівських майстрів і виробами учнів художньої школи. Всього використовували 850 іграшок і 40 син-жовтих гірлянд.

Висота львівської ялинки – 18 метрів. Привезли її з смт Східниця, це поруч з Трускавцем. Разом з транспортуванням і прикрасами новорічне дерево обійшлося в 147 тисяч гривень.

ПОЛТАВА: «йолка-палка» від лісників

В селі Копили Полтавського району з’явилася незвичайна новорічна красуня. Видно, працівникам лісгоспу вже дуже шкода з року в рік рубати живі сосонки, тому для себе вони вирішили спорудити новорічне дерево неживе і довговічне – із вже давно зрубаних колод старих сосен.

Дерево не даремно поставили біля магазину “Лісовичок” – тут починається екологічна стежка. Вдень 4-метрову креативну ялинку розглядають покупці, а ввечері вона світиться вогнями і тішить водіїв.

Директор Полтавського лісгоспу Олександр Холодний зізнався, що ідею ялинки з колод побачив за кордоном.

ДОНЕЦЬК: іграшки, намальовані дітьми

Фішкою головної новорічної красуні шахтарської столиці в цьому році стали сяючі прикраси, створені дітьми. Це ексклюзивні ялинки, птиці, місяці і символи наступаючого року – конячки і поні, виготовлені за ескізами юних донеччан. Вони стали переможцями міського конкурсу малюнків для оформлення ялинки-2014.

Сама ж 23-метрова штучна красуня “приїхала” з Росії в минулому році і, за чутками, обійшлася донецькій владі в 1,5 млн гривень.

КРИМ: ялина з Тернополя і дуб-богатир

У кримській столиці, крім традиційної ялинки, з’явилося особливе новорічне дерево – живий дуб в дитячому парку Сімферополя. Красень росте на Галявині казок, йому вже 300 років! Дерево одягнули в одежу з тисячі яскравих жовтих лампочок, і від ствола до верхівки дуб засяяв вогнями. До речі, лампочки належать тій же французькій фірмі, яка підсвічувала Ейфелеву вежу і Єлисейські поля в Парижі.

Сімферопольську 18-метрову новорічну ялинку замовили два роки тому в Тернополі, разом з гірляндами та іграшками вона обійшлася в 300 тисяч гривень. В цьому році прикрасили так само, як і в минулому, – кулі, гірлянди, банти, цукерки в срібній, золотій і синій гамі, світлодіодні сніжинки.

Корреспондент.net

Коментарі вимкнені.