Сергій Притула побував на “гарячому стільці”
Ведучий Нового каналу зустрівся з учнями шкіл міста Обухова та Київській області.
1 квітня, ведучий Нового каналу зустрівся з учнями, які представляють Раду учнівського самоврядування м. Обухова Київської області. На зустріч прийшло понад 60 людей. Це були учні 7-11 класів, представники 40 шкіл.
Учасники зустрічі розсілися, створивши коло, в центрі якого утворилося місце для гостя. Після привітального слова Сергію Притулі запропонували взяти участь у дискусії у форматі “Гарячий стілець”. Ведучий мав відповідати на запитання присутніх швидко, не замислюючись.
– Зустрічі у форматі “Гарячий стілець” проводимо раз на рік, – розповідає Олександра Шевченко, методист Обухівського відділу освіти. – Розуміємо, що учням необхідно зустрічатися з цікавими людьми, лідерами думок. На таких заходах вони мають можливість більше дізнатися про життя гостя, проаналізувати почуте, зробити висновки. Учні самі запропонували запросити на зустріч когось із знаменитостей. Ми надали їм список тих, чиї контакти вдалося роздобути. З усього списку діти обрали Сергія.
Як виявилося, подробиці приїзду ведучого Нового каналу організатори зустрічі зберігали в таємниці.
– Ми нікому нічого не говорили, щоб не створювати ажіотажу, – зізнається Людмила Глушко, координатор Ради учнівського самоврядування м. Обухова. – Навіть представників місцевого телебачення і преси не кликали. Хотіли витримати формат і дозволити поспілкуватися насамперед учням, а не журналістам. Минулого року запрошували на таку зустріч мера Обухова. Але це було не так хвилююче, як у випадку з Сергієм. Його дуже чекали!
Хлопці та дівчата цікавилися: “Чи вважає Сергій себе успішним?”, “Чи дивиться якісь програми по телевізору?”, “Чи існує конкуренція між Притулою і Педаном?”, “Чи навчався він акторської майстерності?”, “Яким він був у дитинстві?”, “Як вибирає собі друзів”, “Як виховує свого сина”, “Яку здобув освіту?”
Одне з найоригінальніших запитань, яке дуже розвеселило ведучого, поставила дівчина: “У школі ви писали роботу для Малої академії наук на дуже цікаву тему: “Як розмножуються їжачки”. Невже це була настільки актуальна проблема у 1997 році?”
На зустрічне запитання Сергія, звідки ця інформація, дівчина відповіла, що так написано в інтернет-енциклопедії “Вікіпедія”.
– Якщо ви колись підете в журналістику, пам’ятайте, що не всій інформації в інтернеті варто довіряти. І “Вікіпедія” не є достовірним джерелом знань, – дав професійну пораду ведучий. – Тема моєї роботи в МАН називалася “Соціально-демографічна характеристика населення Збаразького району Тернопільської області”. І так, на той момент вона була дуже актуальна.
Сергій багато згадував про своїх рідних і друзів, говорив про патріотизм і моральні цінності, про зміни, які відбуваються в країні.
– Нам усім дуже пощастило. Ми живемо в період зламу свідомості. Я точно знаю, що ви всі маєте вирости іншими, кращими. Людьми, для яких неприйнятні корупція, відкати, мажори за кермом та інші поняття, які супроводжували нас останні 20 років.
Після зустрічі ведучий поділився враженнями.
– З радістю відгукуюся на подібні ініціативи, – каже Сергій. – Хоча б тому, що в мої шкільні роки подібних зустрічей не було. Розумію, що дітям потрібен якийсь орієнтир, наставник. Нарешті це не я напросився на зустріч, а мене запросили. Що це означає? Що дітям цікава моя думка, моя позиція. Існує довіра до моєї персони. Це не може не тішити. Тому завжди намагаюся приїхати, не розчарувати, дати чесні відповіді. Традиційно всіх цікавлять ті доленосні моменти, завдяки яким Сергій Притула став таким, який він є на сьогодні. Звісно, якогось універсального шляху на телебачення я вказати не можу. Але завжди намагаюся донести, що працьовитість, наполегливість і здатність до навчання допоможуть молодим людям в майбутньому досягти вершин у тій чи іншій галузі.
Коментарі вимкнені.