«Скрябін» у Тернополі: жінки вискакували на стільці, а музиканти пропонували всім іти до туалету (фото, відео)

9 листопада в ірландському пабі «Патрік», в рамках всеукраїнського туру, відбувся концерт «Скрябіна». У попередньому продажу квитки вартували не мало – 120 грн. Але вже за два дні до концерту придбати їх було неможливо. У «Патріку» пояснювали, що вже й яблуку не буде де впасти.

Паб «тріщав по швах»

На початок концерту, біля входу в паб періодично утворювалися невеличкі скупчення фанатів, котрі хотіли б потрапити на виступ улюбленого гурту. Але, почувши, що місць нема, розверталися і йшли геть. Ті ж «щасливчики», котрі потурбувалися та придбали квитки наперед, нагадували шпроти в консервній банці – адміністрація закладу доставила стільці навкруги столів, і навіть там, де раніше садили трьох відвідувачів, зараз пліч-о-пліч чекали виходу «Скрябіна» по п’ятеро-шестеро. Варто зазначити, що середній вік глядачів був близько 35 років. Ціна квитків “відсіяла” практично усіх школярів та підлітків.

Виступ розпочали не о 21.00, як анонсувалося, а в 22.00. Публіка стрічала Андрія Кузьменка оплесками, і навпроти музикантів з перших же секунд утворилося скопище люду. Я ще встигла пів першої пісні потрусити кісточками навпроти Кузьми, але потім в натовп, як крейсер в айсберг, з розгону, ввірвалися три фанатки «в стані афекту», і відтіснили мене та кількох таких, як я, своїми, чималими габаритами. Тому усі наступні дві години концерту я вже й не пхалася в той спекотний, спітнілий, місцями нетверезий, місцями очманілий та дикий натовп, а дригалася і підспівувала старі хітяри «Скрябіна» збоку, на «стежці офіціантів». Бо навіть у вільних проміжках між столиками місця вже не було – там «ковбасилися» ті, хто також хотів би потанцювати, а не тіснитися в людському місиві перед музикантами.

«Танець пінгвіна» перед камерами та на стільцях

За якихось 20 хвилин концерту, деякі фанатки, аби «бути на висоті» і ще й Кузьму добре бачити, навіть повилазили на стільці і так танцювали до завершення музичної програми. А ті люди, котрі не танцювали, а відпочивали сидячи, вистукували долонями по столах в такт музиці. Уявляю собі, яке видовище відкривалося поглядам тих випадкових перехожих, котрі проходили мимо розважального центру, на другому поверсі якого розміщений ірландський паб «Патрік». Адже вікна в пабі – величезні, від підлоги і до стелі, а сцена – навпроти них. Тому всі танцюючі фанати, зокрема й «гарячі» фанатки «Скрябіна» були обернені до вулиці задом.

Одним словом, хто як міг, так і «відривався» цього вечора. А Кузьма попередив, що весь цей “двіжняк” зніматимуть на камеру відеооператори, котрі приїхали з ним. Тому попросив людей, котрі не хотіли б “світитися” у кліпі, поводитися чемно.

Десь за годину виступу Кузьменко раптом перескочив через колонки позаду нього – до барної стійки. Взяв там гальбу з пивом, і, під прицілами фотокамер, продираючись крізь хмільний натовп, котрий горів бажанням, як не сфотографуватися з зіркою, то принаймні помацати чи сказати «Привіт» в очі кумиру, утік в бік службових приміщень пабу. Біля входу ще поспілкувався з кількома тернополянами, потис деяким з них руку та сфотографувався, дочекався членів свого гурту і сховався за дверима. Найактивніші фанати ринули в той кут пабу, де кілька хвилин відпочивав Кузьма. Фотографи тупцяли на місці. Але вже за кілька хвилин Андрій вибіг знову на сцену і «ковбасняк» продовжився.

За пісні хотіли 300 грн

Ще б пак, звучали не лише останні пісні з репертуару «Скрябіна»: «Мам», «Шмата», «Радіолюбов», «А пам’ятаєш», «Говорили і курили», а й «Танець пінгвіна», «Крила», «Старі фотографії», «Шкільна любов», «Спи собі сама», «Мовчати». Кузьма навіть жартував, що вони готові грати пісні на замовлення тернополян: «Шо то для вас є – 300 гривень? То ж не гроші. Замовляйте. А ще краще – ідіть до туалету, там є туалетний папір. На ньому пишіть нам каліграфічним почерком довгі телеграми із замовленням».

Дочекатися автографів було годі

Виступ «Скрябіна» закінчився близько півночі. Учасники гурту попрощалися і пішли відпочивати. А найзатятіші фанати ще хвилин 15 чекали під дверима, за якими зникли кумири. Але сам Андрій Кузьменко так і не вийшов до натовпу. Лише згодом, інші учасники гурту зібрали музичні інструменти в чохли, та за два заходи винесли їх до буса, котрий чекав під «Патріком».

Незабаром очікуйте на “Погляді” повний фотозвіт з концерту у “Патріку”.

Люба Вовк, фото Володимир Явнич,
новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “«Скрябін» у Тернополі: жінки вискакували на стільці, а музиканти пропонували всім іти до туалету (фото, відео)

  • 10:39 | 12.11.2012 о 10:39
    Permalink

    Авто давай есчо фоток і відео!

    • 11:16 | 12.11.2012 о 11:16
      Permalink

      “Незабаром очікуйте на “Погляді” повний фотозвіт з концерту у “Патріку”.” ___ а відео більше нема. Чекай кліпу від “Скрябіна” – там буде ВСЕ)))

Коментарі вимкнені.