Stare Misto: ніхто не знав пісню гурту, який рекламував йогурт, але нецензурний приспів підтримали усі (фото)

8-9 червня у Львові пройшов один з наймасштабніших фестивалів в Україні Stare Misto.

Тому пропонуємо Вам серію фоторепортажів з цієї  грандіозної події, які зробила спеціально для “Погляду” Анна-Лілія Кокора.

Вперше почула їх в рекламі йогурту: продукт був французьким і реклама досить відверта, однак озвучення ролику… звук був абсолютно новим, я не чула нічого подібного до того.  Для тієї реклами режисери вибрали пісню Archive- You make me feel.

Цією ж піснею Archive і розпочали свій виступ на Staromy Misti. Дивувало  те, що музика гурту аж ніяк не фестивальна, однак, музиканти зіграли так емоційно, що мурашки бігали по шкірі.

Як каже моя подруга Helena York- Archive це справжній лондонський шик! Стримані і холодні, як і погода на Туманному Альбіоні,  але в той же ж час гарячі і запальні. «У вас погода як в Лондоні» – сказали музиканти на прес-конференції (першого дня трошки дощило).

Апогеєм на їх виступі була мабуть пісня Fuck U (Placebo cover). Слів пісні повністю ніхто не знав, зате приспів, «so f*ck you anyway», співали абсолютно всі! Послухайте обов’язково цю пісню, аби не поширювати міфу, що сучасне мистецтво збочене і непристойне. До речі, Archive виступали  вперше в Україні, та надіюсь не востаннє.

Коментарі вимкнені.