Михайло Головко має знести надбудову, яку він збудував на даху 9-поверхівки

Про це під час прес-конференції розповів головний поліцейський Тернопільської області Сергій Зюбаненко. За його словами нещодавно були завершенні всі призначені експертизи щодо  надбудови на даху 9-поверхівки, яку збудував екс-голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

  • Ніяких дозволів на те, щоб була ця надбудова, не було дано. Будівельна екпертиза показала, що вона дійсно самовільна і там бути не може. Зараз ми направили ці матеріали в контролюючі органи місцевого самоврядування, щоб в них була можливість в законний спосіб привести в належний стан це приміщещня. Чи це буде добровільно зроблено, чи через суд,  я цього не знаю. Але, те що мала зробити поліція, вона зробила. Тепер черга  органів місцевого самоврядування. Їм вже надані всі матеріали по цій справі, – каже поліцейський. 

На сьогодні  Михайло Головко отримав припис про приведення в належний стан даху будинку.

Нагадаємо, у ході перевірки стало відомо, що посадовець – власник двох спарених квартир на верхньому поверсі й саме над ними, на даху, облаштував кілька приміщень. Одне з них площею 3 на 9 метрів. Там знаходиться тренажерний зал та батут. У ще одній надбудові розміщений великий генератор.  

 

Коментарі вимкнені.