Михайло Головко розмістив приватний відпочинковий комплекс на даху 9-пов. будинку у Тернополі? (оновлено)

Басейн, мангали, сауна… Все це є у приватному відпочинковому комплексі на даху 9-поверхового будинку, який належить голові обласної ради Михайлу Головку, – повідомляє Роман Довбенко.

  • Жителі будинку бояться небезпеки, яка висить над їхніми квартирами, але на пропозицію дати мені інтервʼю відмовилися, оскільки вважають самого Головка та партію «Свобода» ще страшнішою небезпекою.

За словами Романа Довбенка, сімейство Михайла Головка проживає на масиві Новий Світ біля Тернопільського озера на 9 поверсі у дворівневій квартирі. І має ще надбудову, яка не може бути законною, переконаний активіст.

Роман Довбенко просить правоохоронні органи взяти інформацію до уваги і прийняти міри щодо забезпечення безпеки мешканців даного будинку.

Поліцейські вже відреагували на інформацію та перевірили надбудову. 

  • У ході перевірки стало відомо, що посадовець – власник двох спарених квартир на верхньому поверсі й саме над ними, на даху, він облаштував кілька приміщень. Одне з них площею 3 на 9 метрів. Там знаходиться тренажерний зал та батут. У ще одній надбудові розміщений великий генератор. Чи є на даху сауни й басейни наразі не відомо.

    Матеріали слідчі скерували у відділ архбудконтролю Тернопільської міськради й управління архітектури, містобудування та кадастру, аби з’ясувати чи законні ці будівлі й, чи є на них дозвільні документи. У ході розслідування працівники поліції призначать ще й будівельно-технічну експертизу і згідно з її результатами будуть прийняті законні рішення.

    Даний факт слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відповідно до статті 356 (Самоправство) Кримінального кодексу.

 

Коментарі вимкнені.