Вбивство у Вишнівці: О. Богомол оприлюднив результати експертизи ДНК

Сьогодні начальник головного управління нацполіції у Тернопільській області Олександр Богомол оприлюднив нові деталі вбивства 17-річної вишнівчанки Ірини Мукоїди. Зокрема, стали відомі результати експертизи ДНК з речей, які знайшли на місті вбивства та були вилучені у підозрюваного.

Експертизу проводили фахівці Вінницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Зазначимо, що висновки експертизи зроблено у порівняно короткі терміни, адже зазвичай таке дослідження триває півроку і більше.

На експертизу ДНК було спрямовано кілька предметів з місця вбивства та вилучених у підозрюваного: ніж, запальничку, штани підозрюваного зі слідами крові.

За словами Олександра Богомола, на поверхні ножа виявлено сліди ДНК підозрюваного та вбитої. Кров на одязі підозрюваного теж збігається зі зразками крові потерпілої. Жодних доказів не знайшли на запальничці.

Під час брифінгу О. Богомол оприлюднив скріншот вихідних телефонних дзвінків брата підозрюваного до самого підозрюваного у час вбивства дівчини.

О 1:34 год. жертва востаннє спілкувалася у телефонному режимі з матір’ю,  – зазначив О. Богомол. – В 2:15 – 2:19 год. приятелі, яких попросив старший брат підозрюваного, знаходять самого підозрюваного.

Востаннє брат телефонував до підозрюваного о 2:06 год., ще кілька дзвінків без відповіді з інтервалом у кілька дзвінків були перед цим. Лише о 1:40 год зафіксовано 33-секундна відповідь. Втім, про що йшлося в розмові між братами, невідомо. Як варіант, ввімкнувся автовідповідач.

На 15:00 год. сьогодні, 10 липня, в Апеляційному суді заплановане засідання щодо справи підозрюваного Василя Гнатюка у вбивстві Ірини Мукоїди з Вишнівця.

Квітослава Вінчук.

 

Коментарі вимкнені.