Син Сергія Притули змушує батька нервуватися

Ведучому доводиться вивчати нові слова

Днями відбулися зйомки проморолика для осінньої прем’єри – ігрового проекту «Діти проти зірок». Ведучий шоу Сергій Притула приїхав на майданчик разом із сином. За сценарієм, 10-річний син ведучого вчить тата, як правильно спілкуватися з дітьми, щоб бути серед них «своїм».

– Мій син насправді знає слова, які я ніколи не чув і не знаю! – признався ведучий Нового каналу. – Буквально вчора ми їздили на примірку. В студії було рожеве тло для зйомок – і мій малий питається у Дмитра-стиліста: «А це у вас шось-то-там (я навіть зараз не пам’ятаю цього слова)?» І стиліст каже: «Так, Дмитро, це «шось-то-там»! Я аж рознервувася! Мій син спілкується з професійним стилістом однією мовою, а я не знаю, про що вони говорять!

Якщо син може навчити тата молодіжного сленгу, то Сергій дав Дмитру пару майстер-класів поводження в кадрі. А ще порадив слухатися режисера та довіряти власному баченню.

– Присутність дитини на майданчику – це ніфіга не весело, – признався Сергій після зйомок, – Я дитину ніколи б не примушував зніматися. Навпаки, регулярно відмовляю своїм роботодавцям в тому, щоб долучати малого до якихось зйомок. Але Дмитрові було зроблено пропозицію, і він на неї пристав. Для мене це додаткова історія згорання нервових клітин. Бо ти переживаєш, чи твоя дитина добре відпрацює в кадрі. Але, дякувати Богу, все вийшло.

Коментарі вимкнені.