Тернопільське лісове господарство пропонує дерева та квітучі чагарники

Тернопільське обласне управління ЛМГ організувало 12 пунктів з реалізації якісного декоративного садивного матеріалу для населення.
Ось і настала довгоочікувана весняна пора. З кожним днем снігу стає менше, а галявини, які вже встигли звільнитися від снігу, не зволікають, поспішаючи чимдуж зодягнутися у таке приємне окові зелене вбрання. Пташки співають голосніше, радіючи сонечкові, яке обдаровує всіх своїм таким бажаним теплом. Незабаром населення приступить до весняних робіт із благоустрою своїх присадибних ділянок, подвір’їв. Гарним завершенням для вашого обійстя може стати гарний кущ, деревце чи квітучий чагарник.
Впродовж весняного періоду в усіх підприємствах реалізовується садивний матеріал як декоративних порід для озеленення, так і порід дерев і квітучих чагарників, придатних для благоустрою.
Перевагами купівлі декоративного садивного матеріалу, вирощеного держпідприємствами лісового господарства Тернопільщини є його висока якість, пристосованість до умов зростання в нашій області та помірна ціна у порівнянні з ринковими (на 20-40%).
В усіх підприємствах працюють спеціально організовані пункти для реалізації садивного матеріалу, які розташовуються вздовж автомобільних доріг області. Таких пунктів організовано 12. Для реалізації пропонуватиметься садивний матеріал сосни звичайної, ялини, модрини, клена, липи, калини, форзиції, спіреї, а також хвойних декоративних порід туї, ялівці різних видів та форм, самшити та квітучі чагарники.
В управлінні організовано гарячу лінію з питань реалізації садивного матеріалу. За телефоном 52-30-02 можна дізнатися детальну інформацію стосовно наявності, ціни на декоративний садивний матеріал.
Зробіть своє оточення кращим, зеленішим, здоровішим.

Коментарі вимкнені.