Тернопільським бомжам та дальнобійникам критичні ситуації «по барабану»

Тернопільські безхатченки дуже адаптовані до таких погодніх умов, котрі спричинили надзвичайну ситуацію на Тернопіллі. Так само не надто страждають від снігових заметів і дальнобійники – вони не залишаються на дорозі наодинці, мають свою «мережу», спілкуються та підтримують один одного. Потерпають через сніги та морози лише ті люди, котрі не дбають про своє здоров’я, та водії, котрі не готові до непередбачуваних ситуацій на дорозі.

Бомжі виживають в любому стані

–      За останні 10 днів у нас не зареєстровано смерті серед безхатченків, – розповів начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Тернопільської області ОДА, Василь Майка на засіданні прес-клубу. – Безхатченки на стільки адаптовані та пристосовані до таких «нормальних» для них норм життя, що вони в любому стані виживають. А гинуть, або потерпають, відповідно, ті люди, які не виконують правил безпеки життєдіяльності: хизуються перед дівчатами, п’ють алкоголь, розстібнуті, не одягають теплої білизни, носять тісне взуття, джинси. Звідси й виникають обмороження кінцівок.

Дальнобійники бували і в гірших областях

Начальник сектору профілактичної роботи управління ДАІ в області Микола Лецкалюк, розповів, що потерпали від тривалого перебування в заторах приватні перевізники туристів. Вони виїжджали у далеку дорогу, але навіть не розраховували, що їм доведеться п’ять чи шість годин простояти без термосів, теплого одягу. Повна протилежність «приватникам» – дальнобійники, каже Євген Лукавий, начальник територіального управління МНС України Тернопільської області.

–      Це надто організовані водії. Вони мають радіостанції, між собою переговорюються. Вони знають місця в області, де можуть стояти. Також завжди «кучкуються» докупки. Вони ще краще знають ситуацію, ніж ми. Дальнобійники, це люди, які навчилися в таких ситуаціях виживати, адже вони ще й не в таких областях бували.

Євген Лукавий розповів, що якби у когось із дальнобійників закінчилося пальне, чи недостатньо харчування, то МНСники, звичайно ж, йому все доставлять, якшо ситуація критична. Але, каже, такого ще не виникало.

–      В нас не було такого, щоб десь там один стояв більше 4-х годин в полі і вже замерзав. Можливо це тому, що наша область густозаселена і відстань до населених пунктів невелика.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.