Тернополем та водою, – як Тернопільський економічний університет першокурсників у студенти приймав

На факультеті обліку і аудиту ТНЕУ впродовж трьох років вже стало доброю традицією організовувати церемонію посвяти першокурсників у студенти під час прогулянки Тернопільським ставом на катері. 12 вересня 2018 року відбулося це дійство, участь у якому взяв студентський актив ФОА, – повідомляє прес-служба навчального закладу.

Перед посвятою першокурсники ознайомилися з історією Тернополя, у дружньому колі погуляли центром міста – від Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці до Театрального майдану, будівлі облдержадміністрації, пам’ятника Степанові Бандері. Прибувши до центральної пристані Тернопільського ставу, юнаки і дівчата вирушили на екскурсію по найбільшому за площею і найгарнішому за краєвидами ставу в обласному центрі України.

До посвяти долучилися декан факультету обліку і аудиту, кандидат економічних наук, доцент В. М. Панасюк, заступник декана Т. Г. Бурденюк, куратори трьох академічних груп першого курсу, спеціалісти деканату.

Привітала першокурсників Валентина Миколаївна, подякувавши за те, що молодь обрала саме факультет обліку і аудиту в Тернополі, який є провідним в Україні з даної спеціальності за кількістю студентів та викладачів із науковими ступенями (докторів, кандидатів економічних наук). Декан побажала першокурсникам успішного навчання, наполегливості у здобутті професійних знань і навиків, дружби з художньою самодіяльністю та спортом.

Присягу студента-першокурсника зачитав студент групи ОАБ-11 Дорош Віталій, а присутні дружньо повторювали слова присяги за ним.

Згодом кожен першокурсник мав нагоду представитися й розповісти про те, як він дізнався про факультет та свою спеціальність (спеціалізацію). Цього року студенти-першокурсники записали свої побажання на папері та склали їх у капсулу часу, яку відкриють через чотири роки під час останньої пари. Таким чином кожен зможе згадати про перший рік навчання й зрозуміти чи здійснилися їхні очікування та мрії.

Понад дві години студенти, перебуваючи на відкритому тернопільському плесі, милуватися чудовими краєвидами, знайомилися один з одним і налагоджували дружні стосунки.

Коментарі вимкнені.