Тернопільський суд не зміг, але Львівський таки заборонив московській церкві користуватися землею у Файному місті

На відміну від наших тернопільських суддів, зокрема судді Надії Андрусик, яка не бачили проблем у функціонуванні церкви мацкальського патріархату у рідному місті Тернополі, судді західного апеляційного господарського суд, в складі колегії: головуючого (судді-доповідача): Бойко С.М., суддів: Бонк Т.Б., Якімець Г.Г., постановили:

Рішення Господарського суду Тернопільської області від 22.12.2023 у справі № 921/290/23 скасувати. Про це повідомляє Юлія Мамчак.

Прийняти нове рішення:

У задоволенні позову Управління Тернопільської Єпархії Української Православної церкви до Тернопільської міської ради про визнання недійсним рішення позачергової двадцять четвертої сесії Тернопільської міської ради №8/п24/02 від 17.04.2023 «Про припинення Управлінню Тернопільської єпархії Української Православної церкви права постійного користування земельною ділянкою за адресою вул. Євгена Коновальця, 1» відмовити повністю.

  • Простою людською мовою, орківській церкві скасовується право постійного користування земельною ділянкою, що унеможливлює користовування будівлею в тому числі. Питання чого в суді другої інстанції були підстави для скасування рішення судді Надії Андрусик та прийняття нового, а сама тернопільська суддя п. Надія не знаходила порушень у діях церки країни-агресора на десятому році війни у рідному місці. За сумлінну роботу суддя Надія Андрусик на своїй посаді заробила у 2022 році 1 294 262 грн, а в 2023 1465 619 грн. Що ще треба донести українцям, людям, посадовцям, що не може бути НІЧОГО мцкльськго в нашій державі?! А, особливо, зомбозакладів, що подають пропаганду «рцкого миру» під соусом духівництва?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *