Тернополяни передають бійцям АТО веселі подарунки (фотофакт)

У Тернополі працює логістичний центр (склад) допомоги нашим бійцям АТО. Туди звозять передачі з районних центрів області, передають посилки з-за кордону, збирають продукти харчування та побутову хімію волонтери. 

Склад діє за підтримки семи громадських організацій Тернополя. Саме їхні представники на волонтерських засадах щодня приймають та обліковують допомогу від небайдужих тернополян. Активно також долучаються і всі мешканці міста – від школярів до людей похилого віку. Вони сортують та дбайливо пакують продукцію, зібрану звідусіль.

Також волонтери, під керівництвом самооборони, шиють натуральні ситцеві сімейні труси для вояків. Приносять їх і на склад збору допомоги. Візерунки в такої білизни – найрізноманітніші. Волонтерки впевнені, що пошиті з любов’ю “сподні” у квіточки щодня підніматимуть настрій нашим захисникам.

Проте це не єдиний веселий подарунок на Схід. Також, повідомляють в офіційній групі складу, мешканці БАМу поклали у кошик волонтеру журнал про футбол.

А ще – 31 липня поштою переслали з Івано-Франківська на адресу логістичного центру поезію.

Нагадаємо, логістичний центр (склад) допомоги українській армії діє у місті Тернополі, на вул.Збаразька 16, склад № 4, гуртовня «Галант». Тел.098-48-79-152, (0352) 52-77-07. Організувало склад об’єднання громадських організацій «Ядро» (ГО “Всеукраїнське об’єднання Автомайдан”, Громадський люстраційний комітет Тернополя, ГО “Майдан Тернопіль”, ГС “Рада бізнесу Тернопілля”, ТГФОГП “Самооборона Тернопільщини”, Тернопільська правозахисна група, ТОГО “Тернопільські підсумки”).

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.