Тепер по Тернополю може потоптатись кожен охочий

У Тернопільському парку імені Тараса Шевченка триває реконструкція Набережної ставу, під час якої передбачено вкладання тротуарної плитки, заміну огорожі та благоустрій території. Родзинкою робіт буде облаштування із синьої та жовтої плитки символу міста – герба.

За словами міського голови Тернополя Сергій Надала така ідея виникла спонтанно. «Рішення викласти герб міста із плитки було спонтанне, – додає Сергій Надал. – Адже після того, як з цієї території забрали торгові палатки, було враження, ніби чогось бракує. Тоді ми порадилися з архітекторами, будівельниками і вирішили облаштувати тут символ міста – герб».

Громада міста обурена такими спонтанними діям та радить пану меру обдумувати кожне прийняте рішення, а не як у цьому випадку, у прямому сенсі цього слова, кидати Тернопіль під ноги.

“Не чувано викладати на центральній алеї парку, де кожного дня проходять сотні людей символ міста. Тернопіль горде і красиве місто. Ним потрібно пишатись, але ніяк не топтатись по ньому. – обурюється тернополянка.

Якщо громада міста завтра вирішить поміняти герб, то що тоді, виколупувати бруківку та на це місце ставити нову з зображення нового гербу. Чи можливо вже з зображенням мера?”

Громадська організацію “Наш рідний Тернопіль” також вважає, що в теперішній ситуації такі дії не доцільні, адже кошти, яких пішло чимало на “спонтанний проект” зараз неабияк необхідні нашій армії. Адже хлопці на Сході захищають нашу країну від чужого чобота, щоб той не топтався по синьо-жовтому гербу міста Тернополя.

-1 thoughts on “Тепер по Тернополю може потоптатись кожен охочий

  • 22:11 | 1.08.2014 о 22:11
    Permalink

    Супер! Дуже гарно придумали і зробили.

  • 08:56 | 2.08.2014 о 08:56
    Permalink

    А навіщо вчора зранку (01/08/2014) вирізали дерева з клумби біля пивного закладу Максим?

Коментарі вимкнені.