Тернополянин Дмитро Кидалюк на Майдані отримав три контузії і десять поранень. Йому потрібна допомога

Кидалюк Дмитро Петрович, 1952 року народження. Активіст майдану з 1 грудня до 24 лютого. Мешканець Тернополя.

Побачивши по телебаченню побиття студентів, на другий день був у Києві. Спочатку був в охороні сцени, а за кілька днів записався до Самооборони Майдану, до 25 сотні. Був на передовій 11 грудня. Після побиття Беркутом до офіційних лікарень не звертався, через викрадання людей. 20 січня знов був побитий Беркутом, та дістав поранення ока та контузію. Його забрали волонтери на Лівий берег, де переховували його, дістали кулі, йому зашили ушкоджену оболонку ока, як кажуть польські лікарі – доволі професійно. Через кілька днів повернувся на Майдан. З пов’язкою на оці, знов виконував обов’язки у 25 сотні. 20 лютого, в “чорний четвер”, знову був побитий, поранений гранатою, та контужений. Взагалі, з нього дістали 8 куль та осколків. 24.02.2014р. разом з 18 постраждалими побратимами з майдану відправлений до Польщі на лікування.
Під час обстеження виявлено ще один осколок в лівій півкулі біля ока. Потрібна ще одна операція. Осколок в нозі вирішено не чипати, бо застряг в кістці. Повернувся 22.03.2014. Погано почувається як фізично, так і психологічно. Потрібно щонайшвидше оперувати око, та довгострокова реабілітація
Дмитро Петрович чи то “народився в сорочці”, чи то янголи його охороняли, але 3 контузіі і 10 поранень говорить про те, що ця людина ще дуже потрібна на землі, громаді.

Дякуємо волонтерці Альоні, яка сприяла в координації надання допомоги Дмитру Петровичу, якому бажаємо швидкого одуження і сил.

Звертаємось до небайдужих громадян із проханням моральної підтримки – смс або дзвінків з подякою на тел. Дмитра Петровича 0678456480. Засновниця нашої ініціативи Ірина Панченко щойно телефонувала пану Дмитру, він був дуже розчулений, до сліз. Дякує всім добрим людям, каже що лишень виконував свій громадянський обов’язок, і надмірної уваги не заслужив, переживає за те, що досі коїться в України. Давайте підтримаємо героя добрим словом!

Перерахували щойно на картку в приватбанку невістки, 6762468310524362 (Кидалюк Вікторія) 10 000 гривень.

Допомога постраждалим в Києві

Коментарі вимкнені.