Тернополянин став “мозковим центром” жорстокого бандитського угрупування

За серію розбійних нападів на квартири шевченківські правоохоронці затримали злочинну групу. До її складу входило троє чоловіків, неодноразово засуджених за скоєння тяжких злочинів. Своїх майбутніх жертв чоловіки шукали в Інтернеті.

Злочинці завжди діяли за однією схемою. Під різними приводами, як правило, у вечірній час, один з них заходив до квартири майбутньої жертви. Роздивлявся помешкання, після чого йшов геть. Через деякий час, за 5-10 хвилин, повертався, але не один, а вже зі своїми товаришами. Зв’язували потерпілих, били, аби ті розповіли, де знаходяться гроші та цінні речі.

На совісті затриманих чоловіків 6 аналогічних злочинів на території міста.

Останнього разу злочинці знайшли оголошення в Інтернеті про заміну вікон. Зателефонували за вказаним номером та домовились про зустріч з клієнтом.

Один зайшов до квартири, двоє інших залишись в загальному коридорі. Вже через 5 хвилин чоловіки зв’язували потерпілого. Простого побиття одному з поплічників здалося недостатнім. Він схопив ніж та полоснув чоловіка по щоці. Після того, як розбійники забрали гроші, золото, банківські картки та особисті речі, всі троє зникли в невідомому напрямку.

Оперативники Шевченківського районного управління київської міліції по крупицях почали збирати необхідну інформацію: сотні опитаних можливих свідків, відпрацювання місць збуту ювелірних виробів, спілкування зпідобліковим елементом та десятки інших слідчо-оперативних заходів, які дозволили правоохоронцям не тільки встановити особи нападників, але й адресу орендованої ними квартири. Саме там їх і затримали працівники районного управління

Всі чоловіки неодноразово засуджені за тяжкі злочини. 46-річний та 42-річний бандити з Одещини – виконавці, били потерпілих, аби ті зізнавались, де заховані гроші та цінні речі. 37-річний тернопільчанин – організатор групи та їх «мозковий центр». Чоловік займався пошуком клієнтів, у ролі розвідника заходив до квартир, потім розподіляв гроші між усіма учасниками угрупування.

Слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в місті Києві відкрито кримінальне провадження за статтею 187 ККУ “Розбій”. За цей злочин передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком до 12 років з конфіскацією майна


Всі члени злочинного угрупування знаходяться під арештом в Київському СІЗО.

Якщо ви або ваші родичі чи знайомі постраждали від рук цих осіб, звертайтесь до міліції Шевченківського району за телефонами: (044) 440-61-70, 486-03-06 або 102.

Коментарі вимкнені.