Toyota стала ще доступнішою! (на правах реклами)

З  12 травня по 30 червня 2012 р. в офіційного дилера Toyota, Тойота Центр Тернопіль Кристал Моторс діють спеціальні умови при купівлі наступних моделей: Corolla, Rav4 та Auris.

Найпопулярніший автомобіль у світі, Toyota Corolla,  став ще доступніший, його ціна стартує від 18 950 дол. США*. При покупці даної моделі Ви можете обрати додаткове обладнання у подарунок  на суму 10 000 грн.

Стильний хетчбек Toyota Auris може стати Вашим всього за 20 600 дол. США.* У подарунок Ви також отримаєте додаткове обладнання на суму 5 000 грн.

Кроссовер Toyota Rav4 можна придбати за новою ціною та зекономити 16 000 грн. Дана модель оснащена сучасною інформаційно-розважальною системою «Toyota Touch» з сенсорним дисплеєм.**

В доповнення, в офіційного дилера діє єдина програма фінансування покупки автомобілів «Тойота Кредит»*** з відсотковою ставкою від 0% річних, що робить покупку автомобіля доступнішою.

З питаннями щодо покупки автомобіля звертайтесь до свого офіційного дилера Тойота Центр Тернопіль Кристал Моторс.

*Ціни вказані в доларах США (оплата в гривнях по курсу НБУ + 1% на день оплати) на автомобілі 2012 року виробництва і не включають вартість фарби «металік».

**Залежно від комплектації.

***Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк» (ліцензія НБУ №99 від 01.04.2011).

 

Коментарі вимкнені.