“Це повністю непотрібна структура”: тернополянин скаржиться на Івано-Франківський міськвідділ державної виконавчої служби

Громадський активіст з Тернополя Назар Хамуляк.

Якось так співпало, що саме в цей день – день працівника ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, розповім про бездіяльність Івано-Франківського міського відділу державної виконавчої служби Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області (бо вже не можу дивитись як цинічно замість того, щоб працювати, вони безкінечно вихваляються надуманими заслугами тут у Facebook), – пише тернополянин Назар Хамуляк (Nazar Khamuliak):

Раніше описував свої 9-річні життєві перипетії, обіцяв в подальшому інформувати про хід даної справи задля вашої обізнаності, безпеки і щоб не допустили подібного у своєму житті. Тепер інформую також і задля власної фізичної безпеки та безпеки своєї сім’ї, адже надаю публічного характеру цій справі та йтиму до логічного її завершення.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
9 років – 9 кіл пекла, в котрих вагому участь відіграв Івано-Франківський міський відділ державної виконавчої служби Головне територіальне управління юстиції в Івано-Франківській області, який на основі мого 9-ти кілограмового виконавчого провадження, на протязі 5-ти довгих років довів, що це повністю непотрібна структура (в тому вигляді і з тим наповненням яке є на сьогоднішній день), котра аж плаче, молить про повний розпуск! Структура, котра зовсім не працює задля виконання рішення суду, а навпаки – умисно унеможливлює його виконання!

Павло Петренко Міністерство юстиції України Департамент Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України, я Вас неодноразово про це інформував, інформував про хід даного виконавчого провадження з наведенням та описом всієї доказової бази бездіяльності даного відділу, ну є ж якісь розумні строки виконання провадження, ну не можна ж 5 довгих років просто знущатися з людини! Тому мушу писати сюди для ще більшої уваги до вашого підвідомчого підрозділу, уваги котра (маю надію) приведе до повного розпуску, з подальшим порушенням кримінальних проваджень проти осіб, які вчиняли безчинство! Не забувайте, Ви зараз проводите активну рекламну кампанію, та здійснюєте всі практичні успішні заходи свого міністерства під загальним слоганом #ЯМаюПраво, та успішно ведете боротьбу за виплати заборгованих аліментів, але як можна виконувати дані рішення таким некваліфікованим, бездіяльним підрозділом яким зараз є Івано-Франківський міський відділ державної виконавчої служби? Це ж зводить особисто Ваші старання на нівець, губить особисто Вашу ділову репутацію !
Готовий виступити основним свідком, надати свідчення під присягою, знову виступати у судах та в чергове надати за основу підтвердження моїх слів УСІ матеріали з мого виконавчого провадження та вже новоявлені документи – рішення суддів про бездіяльність даного підрозділу.
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
5 років умисної і неправомірної бездіяльності. Упередженості, та халатності у моєму виконавчому провадженні – ПРО ЩО Я ТЕПЕР МОЖУ ГОВОРИТИ СТВЕРДНО, так як мої слова тепер підкріплюються судовим рішенням, котре в лиці головуючого судді Ромазана Володимира, було справедливо винесено. Винесено таке довгоочікуване, вистраждане рішення, яке вже завтра відкриває нові двері в успішному завершенні 9-ти річної справи та надає більше практичних можливостей покарати винних і встановити законну справедливість!
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
#БЕЗНАКАЗАНІСТЬ_ПОРОДЖУЄ_ВСЕДОЗВОЛЕНІСТЬ дехто себе уявив володарем та власником чужого життя, тимчасово маючи повноту виконавчої гілки влади. Вважаю таке неподобство і хамство потрібно виправляти, обрубуючи його в корені. Жорстко, цинічно, безцеремонно та з максимально завданими втратами для зла !
Важка ноша правди, за яку в нашій державі потрібно «битися на смерть» і за якою вже тепер стоїть моя честь і гідність
тому далі обов’язково буде …
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Дякую також Вам Павло Петренко Міністерство юстиції УкраїниДепартамент Державної виконавчої служби Міністерства Юстиції України за те що почули і прийняли правильні зважені та законні дії для припинення беззаконня та безчинства стосовно мене та мого виконавчого провадження, але це ще не все, бо віз і далі там !

Степан Барна – Вам також велике, людське ДЯКУЮ, за те що виконували свою роботу гідно і чесно, як прямий представник президента (гаранта конституції) де я повністю вважаю і досі в порушенні моїх прямих конституційних прав, Ви зробили все що від вас було залежне, що було в рамках закону!

Марина Кузнєцова – незмінний, багаторічний супер-юрист моєї справи, мені не страшно з Вами ходити в суди. Дякую ! … до речі, рекомендую друзі

Окрема подяка ДРУЗЯМ, тим хто поряд, тим кому не байдуже, тим хто відгукнувся і почув, це дуже цінно для мене !

Коментарі вимкнені.