Щурі у квартирах і відключення від електроенергії – життя мешканців будинку на Тарнавського


Тернополяни, які живуть на вулиці Тарнавського, 4 лише мріють про нормальний благоустрій, а ЖЕКівці на їхні проблеми, а таких чимало, не звертають уваги. Також постійні обіцянки залагодити проблеми з електропостачання люди чують і від міського РЕМу, проте перебої зі світло у них є й досі.

Мешканці будинку на Тарнавського, 4 не пригадують, коли  капітально  ремонтували дорогу біля їх дому.

«Маю фото так званого асфальтування, тобто поточного ремонту дороги до нашого будинку, та після. Різниці практично не має. ЖЕК привіз машину відходів від асфальту, закидали найбільші ями, навіть катком не закатали. А через день пішов дощ, і весь асфальт з ям вимило», – говорить тернополянка Тетяна.

На думку мешканців Тарнавського, 4 ЖЕК не дбає за благоустрій їхнього будинку. Люди не розуміють, куди йдуть їхні гроші.

«З нашого будинку ЖЕК отримує за місяць 16,5 тисяч гривень. Ми цих грошей не бачимо у благоустрої», – додає Тетяна.

За словами людей, у підвалах не прибирали більше 10 років. Там завелися щурі, які іноді навіть пролазять у квартири.

Також у будинку проблеми зі світлом. Люди не раз зверталися до РЕМу, та результату жодного.

«Світло у квартирах відключається в шаховому порядку. Ось протягом двох тижнів вже два рази відключали, то в одному під’їзді, то в другому, то в третьому», – говорить пенсіонерка Дарія.

Проблема у несправній щитовій.

У Тернопільському РЕМі журналістів «Народного контролю» запевнили – кабель відремонтують.

«Лабораторно ми вже знайшли місце пошкодження третьої фази, найближчим часом розкопаємо кабель, знайдемо місце пошкодження, відремонтуємо і буде живлення», –  пообіцяв головний інженер Тернопільського міського району енергетичних мереж Омелян Николів.

Працівники «Коменерго-Тернопіль» запевнили, що проведуть у домі повноцінний благоустрій.

«На Транавського, 4 прибирання підвалів згідно з графіку заплановано на травень. Ми приберемо усе великогабаритне сміття. Деритаризацію цієї весни вже раз проводили, якщо буде повторне звернення мешканців, то можемо замовити повторну санітарну процедуру»,  – розповідає начальник дільниці «Коменерго-Тернопіль» Василь Ракуш.

Щодо ремонту прибудинкової дороги, то цього року комунальники лише засиплять ями і пропонуватимуть внести цю територію в список капітального ремонту наступного року.

Коментарі вимкнені.