У Козовій – гігант Белла Роза

Що картопля цьогоріч більше, ніж просто хороша, чути доводиться від багатьох городників. Але, щоб однієї бульби вистачало для приготування сковорідки смаженої страви, погодьтеся, справа не буденна.  Картоплину вагою 1,1 кг виростила на своєму городі родина Руснаків, яка проживає у Козовій. Таке диво природи сім’я бачить на своєму подвір’ї вперше, хоча урожай у своїх садибах завжди збирає нівроку.

Сорт Белла Роза (червона) родина на своєму городі вирощує уже не перший рік.  Він завжди дає непоганий врожай навіть при загальних низьких показниках. Однак цього року зібране з городу вразило родину.
Що цікаво, господарі займаються вирощуванням городовини не професійно. Як і більшість власників земельних ділянок висаджують овочі виключно для потреб сім’ї. Жодних хімічних речовин для стимуляції росту картоплі господарі не використовують. Картоплину-гіганта родина планує залишити на насіння. Весною господарі подрібнять його і знову висадять у землю, аби наступної осені урожай радував не менше, ніж цьогоріч.
Попри свої гігантські розміри претендувати на звання рекордсменки України картоплина не може. Кілька років тому її своїми габаритами випередила картоплина вагою 1,6 кг.

Коментарі вимкнені.