У Скалатській ОТГ літніх людей вчитимуть гімнастиці для очей та спини

Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Скалатський комунальний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» з серпня до вересня цього року запланували провести розвантажувальну гімнастику в рамках місцевої ініціативи Скалатської об’єднаної територіальної громади «Доторкнись до мережі». Як правильно відновлювати свій організм після роботи з комп’ютером навчатимуть по двадцять людей старшого віку у селах Колодіївка, Городниця, Поплави, Магдалівка, Поділля, Старий Скалат та місті Скалат Підволочиського району.

Учасників навчатимуть правильно виконувати комплекси вправ для відпочинку очей, розвантаження та зміцнення м’язів спини. Це допоможе людям старшого віку долучитись до здорового способу життя, зміцнити м’язи спини й живота, що є профілактикою та водночас лікуванням остеохондрозу хребта, а також стимулюватиме слідкувати за здоров’ям очей.

Такі заходи відбуватимуться щонеділі в рамках реалізації Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація».

За матеріалами управління фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА

Коментарі вимкнені.