У Тернополі «Автомайдан» оголошує боротьбу із знаками (фото)

«Автомайдан» просить водіїв повідомляти про недоцільні дорожні знаки у Тернополі.

Питання ревізії дорожних знаків у місті (доцільність і правильність їх встановлення) «Автомайдан» піднімав неодноразово. Сьогодні по Тернополю можна побачити результати роботи ДАІ і приємно, що наші пропозиції врахували.

У селі Біла зняли знак, що обмежував швидкість до40 км, оскільки умови дозволяють їхати тут з швидкістю 60. Залишилось тільки підсвітити пішохідний перехід.

На залізничному мості на вул. Бандери забрали знак 3.2 «Рух механічних транспортних засобів заборонено», що відкрило рух до центру і дозволило поворот з мосту направо на вул. Хмельницького.

На вул. Листопадовій тепер можна вільно ставити автомобілі. Паркування заборонено там лише у неділю. Такі зміни дозволили зняти напругу під час проведення сесій міської ради. Припинились дзвінки з інформацією про те, що хтось з депутатів припаркувався з порушенням.

Біля ЦУМу знак 3.31 «В’їзд заборонено» тепер висить чітко над смугою руху і має час дії.

У зв’язку з відсутністю блок-посту ГО «Всеукраїнське об’єднання “Автомайдан» рекомендує зняти обмежуючі  знаки 70 і 40 що встановлені з боку села Смиківці на місці блок-посту. Також «Автомайдан» вважає недоцільним встановлення знаку заборони руху на тихій вулиці  Івана Пулюя.

Для нормальної організації руху в обласному центрі «Автомайдан» оголошує боротьбу із знаками, що встановлені без потреби, а також просить автомобілістів  взяти участь у покращенні руху транспорту і безпеці пішоходів. Для цього ТО ВО «Автомайдан» та його голова Юрій Остап’юк просить надсилати свої пропозиції на електронну пошту automajdan.te@ukr.net  або на нашу сторінку  у мережі Facebook «Автомайдан Тернопіль».

Коментарі вимкнені.