У Тернополі діятиме Літня дитяча школа

В зв’язку з тим, що в Тернополі не діють пришкільні табори та з ситуацією, яка склалась на Сході, більшість тернопільської дітвори не мають куди дітися. Батьки хвилюються, що їхні чада постійно проводять свій час біля телевізора чи комп’ютера або гуляють по місту. Тому Чемпіонка світу з пауерліфтингу Лілія Проць вирішила організувати Літню дитячу школу.

– Вже два роки виношувала ідею, чого б такого зробити для дітвори, яка залишається у місті на літні канікули. Вдячна Віталію Мариновському, який підтримав ідею створення такого проекту як Літня дитяча школа, – розповідає “Погляду” Лілія.

Школа передбачає навчання, щоб діти могли набути нові знання у різних сферах, навчились майструвати своїми руками, познайомились з історіями успіху від відомих тернополян, вміли працювати у команді, вивчали історію міста, покращили свою фізичну підготовленість, знайшли нових друзів, гарно і цікаво провели час влітку та багато чого іншого.

Перша зміна триватиме з 30 червня по 11 липня. Субота і неділя – вихідні. Робочий день – з 10.00 до 17.00. Обід – з 13.00 до 14.00 год, який передбачає майстер-клас по етикету та виготовлення страви.

За інформацією про участь у школі тернополянам потрібно передзвонити за номерами телефонів 050 90 90 773, 097 312 76 60 або написати на електронну скриньку lilya_prots@mail.ru. Діти повинні будуть заповнити анкету, яку їм вишлють.

Як розповідає Лілія, з батьками буде проведена попередня розмова на рахунок здоров’я дитину. Потрібна буде довідка від лікаря про стан здоров’я.

Тому, якщо ваша дитина енергійна та має бажання пізнати нове, то ця школа саме для неї.

 

Коментарі вимкнені.