У Тернополі чоловік посеред вулиці пограбував хворого на ДЦП!

Судимий за шахрайства та грабежі житель обласного центру два місяці тому вийшов на волю. Як встановили оперативники Тернопільського відділу поліції, буквально за декілька днів знову повернувся до старого ремесла – пограбував на зупинці громадського транспорту неповнолітнього.

Переляканий хлопчина про випадок не став заявляти до поліції, та правоохоронці самі розшукали потерпілого, коли взяли зловмисника за подвійне пограбування.

Нападник обирав жертв слабших за себе – студентів, інвалідів. На вулиці Київській підстеріг спочатку учня професійно-технічного училища. Вивернувши кишені потерпілого, забрав 25 гривень та мобільний телефон, який згодом здав до ломбарду. Та цього зловмисникові виявилося замало. Буквально за декілька хвилин пограбував чоловіка, хворого на ДЦП. Знайшовши в нього банківську картку, змусив зняти з неї кошти, які привласнив. Зловмисник так активно контролював стан рахунку жертви, що камера, встановлена в банкоматі, зафіксувала його. Це й допомогло оперативникам затримати грабіжника.

Коментарі вимкнені.