У Тернополі чиновника судять за пошкодження автомобілів через відсутність решіток на дорогах

Тернопільський апеляційний суд, розглянувши матеріали справи за апеляційною скаргою захисника інженера відділу технагляду Тернопільської міської ради Юрія І., залишив без змін постанову Тернопільського міськрайонного суду від 20 грудня 2018 року, – повідомляє прес-служба Тернопільського апеляційного суду.

Даною постановою посадовця визнано винним за ч.4 ст. 140 КУпАП, тобто порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, невжиття заходів щодо своєчасної заборони або обмеження руху при виникненні умов, які спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів.

Відповідно до матеріалів справи, 15 вересня 2018 року в Тернополі на перехресті вулиць Глибока — Татарська через відсутність решітки на колодязі для дощових стоків зазнали пошкодження автомобілі “Ніссан” та “БМВ-530”.

Наступного дня аналогічна аварійна ситуація сталась на вул. Київській, де через відсутність металевої решітки каналізаційного люку зазнав пошкоджень автобус “Богдан”.

Як встановлено в ході судового розгляду, вказані небезпечні ділянки були виявлені завчасно, однак в порушення вимог ч. 3 ст. 12 Закону України «Про дорожній рух» Юрій І., перебуваючи на посаді інженера відділу, не вжив заходів для невідкладного позначення вказаних перешкод дорожніми знаками і огороджувальними засобами, що стало однією з причин пошкодження траспортних засобів.

У поданій апеляційній скарзі захисник Юрія І. просив рішення суду першої інстанції скасувати, а провадження у справі закрити за відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Заслухавши та проаналізувавши доводи захисника, дослідивши матеріали справи, Тернопільський апеляційний суд прийшов до висновку, що суд першої інстанції виніс законну, виважену та обґрунтовану постанову, і скасуванню за доводами, викладене в апеляційній скарзі, вона не підлягає.

Коментарі вимкнені.