У Тернополі хочуть створити швидку допомогу для собак та котів

hatiko“Ми вирішили взяти участь у конкурсі громадських проектів. Це не ідея, а вже дійсно готовий проект, який ми, група ініціаторів та ентузіастів, виношуємо вже не перший рік”, – про це повідомляє Олена Дейнека

Вона розповідає, що йдеться про створення центру швидкої допомоги та комплексної діагностики для тварин. Вирішили його назвати “Хатіко”. Проект соціальний і комерційний одночасно.

“Тобто центр реально буде заробляти кошти, щоб 50 % прибутку спрямовувати на зменшення напруги у громаді, пов’язаної із значною кількістю безпритульних тварин. В місті практично відсутня ургентна цілодобова допомога (із перетримкою) для тварин.

Ми хочемо таку зробити і вже для цього зробили кілька кроків. Ирина Романова вже отримала через грант УЗД-обладнання для тварин і пройшла навчання. Нами вже частково створено матеріальну базу, тобто ми плануємо починати не на голому місці. В нас зараз на основі соціального підприємства ТОВ “Зооцентр” працевлаштовано висококваліфікованого ветеринара Олена Федорків. Також шукаємо й будемо підготовлювати інших фахівців.

У проекті ми робимо ставку на закупку мінімального комплекту необхідного обладнання та облаштування операційної й приміщень цілодобового стаціонару, щоб стартувати діяльність. Далі будемо надавати послуги і розширювати матеріальну та інтелектуальну базу. Дуже хочемо створити нарешті перший притулок для скалічених тварин. В нас грандіозні плани і ми не хочемо сидіти на шиї у громади – ми плануємо працювати і розширюватись”, – ідеться у тексті.

Коментарі вимкнені.