У Тернополі на Великдень будуть молитися за усіх бійців, які загинули у зоні АТО

Поминальна молитва – Воскресний Парастас – за упокій душ померлих відбудеться у Світлий Тижень на тернопільських цвинтарях. Її очолять священиків УГКЦ центрального та східного деканатів міста Тернополя, а відтак розійдуться по кладовищі, чинячи молитву біля кожної могили та окроплюючи їх освяченою водою.

За благословенням архиєпископа і митрополита Василія молитва відбудеться згідно такого розпорядку:

12 квітня – на свято Воскресіння ГНІХ (Великдень), о 12.00 – спільний Воскресний Парастас біля могили Січових Стрільців на Микулинецькому кладовищі та окроплення усіх могил кладовища, в тому числі поховань бійців, які загинули у зоні АТО.

13 квітня – Світлий понеділок, о 12.00 – спільний Воскресний Парастас біля могили Січових Стрільців на Микулинецькому кладовищі та окроплення решти могил кладовища.

14 квітня – Світлий вівторок, о 12.00 – спільний Воскресний Парастас біля Хреста на вході до цвинтаря поблизу села Підгороднє та окроплення усіх могил кладовища.

14 квітня – Світлий вівторок, об 11.00 – спільний Воскресний Парастас на цвинтарі поблизу с. Довжанка (новий цвинтар) та окроплення усіх могил кладовища.

Коментарі вимкнені.