У Тернополі вшанували пам’ять жертв політичних репресій

У Тернополі провели меморіальні заходи у зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років.

Мітинг-реквієм відбувся біля історико-меморіального музею політичних в’язнів та репресованих. Представники громадськості, духовенства, місцевої влади, військовослужбовці та пересічні тернополяни хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність України, жертв тоталітарного режиму.

– Дуже важливо пам’ятати і детально знати історію нашої країни. Масові політичні репресії 1937-1938 років – це жахливий злочин тоталітарного режиму, масштаби якого досі вивчають науковці. Мільйони українців загинули за те, що прагнули мати незалежну державу. Наш обов’язок – належно вшановувати пам’ять всіх, хто віддав життя за волю України. Відродивши національну пам’ять, ми зможемо відстояти нашу державу в умовах сучасних викликів, захистити її від ворога», – зазначає керівник секретаріату Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Володимир Дзудзило.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника жертвам політичних репресій.

Коментарі вимкнені.