Улюбленці публіки Ot Vinta змусили усіх бігати – як пройшов другий день фестивалю “Файне місто”

13 липня завершився другий день «Файного міста», а з ним і фестиваль.

Вчора з погодою пощастило набагато більше ніж попереднього дня. Було тепло, сонце не дуже пекло, якраз ідеальні погодні умови для того, щоб насолоджуватися улюбленою музикою.

Знову ж таки, на запитання преси, чи варто робити схожі заходи, учасники відповідають, що варто, варто об’єднувати людей, молодь.

Фронтмен гурту O.Torvald дотримується думки, що найбільш потрібне, що зараз повинні робити молоді люди – це працювати. Чітко бачити свою країну в майбутньому і удосконалювати. Хороша і якісна музика допоможе розслаблятися та надихатися. А те, що відбувається зараз на Сході країни – це бій «неправильних» людей.

Вчора, як і попереднього дня, працювали дві сцени. Рок сцена з 12.00 години, встигла «розігріти» гостей, і вже о 17.00 на головну сцену вийшов «Серцевий напад». «Медовий полин», «Компас», «Bugs Bnny» та ін. – це ті, хто були від початку фестивального дня, розпочинали усе на маленькій сцені. Насправді тоді ще людей було дуже мало, адже більшість відпочивали у наметовому містечку.

«The Last Fight- чудовий гурт, який приїхав з Мілану спеціально на фестиваль «Файне місто». Для поціновувачів звуку та гучної музики їхній виступ дуже сподобався. Молоді, запальні хлопці викладалися на сцені на всі 100%. Приємно здивувало, що не знаючи української мови, перед виступом, соліст гурту тричі крикнув «Слава Україні!».

І все ж улюбленцями публіки були всім відомі Ot Vinta. Під час виконання композицій ніхто з слухачів не стояв на місці. Всі водили хороводи, бігали «змійкою», просто танцювали. Вони найбільше розігрли людей, підзарядили обстановку. Після них висупали гурти «Перкалаба», «Karna». Найбільш очікувані гурти, такі як:  «O.Torvald», «Скрябін» та «Фліт» завершували фестиваль. Всім учасникам і гостям «Файне місто» дуже сподобалося. Чудова, радісна атмосфера надихала і розвеселяла.

Організатори також поділилися своїми планами щодо фесту на наступний рік.  Вони обов’язково його проводитимуть ще раз. Хочуть збільшити масштаби фестивалю. Зробити мінімум на 3 дня. Можливо навіть на 6 днів. Додати більше музики різних жанрів та видів. Тому чекаємо наступного музичного літа, щоб  як сказав соліст гурту «Компас»: «Пам’ятати цю мить. Мить пісні»

Марта Журавель

Коментарі вимкнені.