Валентин Хоптян протягне до Нового року

Політолог Віктор Небоженко вважає, що КПУ і “Свободу” спеціально будуть нацьковувати у парламенті. А ще політолог переконаний, що вже з нового року «націоналісти будуть вимагати від президента змінити п’ятьох губернаторів західних областей».

Обрання представника “Свободи” Руслана Кошулинського і комуніста Ігоря Калєтніка в президію Верховної Ради свідчить про те, що в країні готують конфлікт, щоб відволікти увагу від глобальних проблем.

Про це в коментарі ТСН.ua повідомив політолог Віктор Небоженко.

На його думку, зацікавлені люди формують ситуацію, коли з однієї сторони будуть комуністи, а з іншої – націоналісти. “Ці політики будуть постійно стискати ситуацію в країні, що дає можливість ввести надзвичайний стан в країні або відволікти увагу населення від головних проблем. Відтак, комуністів і націоналістів будуть стравлювати”, – переконаний експерт.

Водночас, він додає, що таке цькування дуже подобається представникам КПУ, адже вони вже вбудувались у сучасну політику. “Для “Свободи” це спосіб самоутвердження. Усі бійки будуть високо оцінюватися виборцями свободівців. Відтак, націоналісти приїдуть до себе додому в ролі переможців”, – зазначив Небоженко.

“Хтось буде дуже сильно нацьковувати дві партії, можливо, для того, щоб люди втомились за півроку від бійок і зрозуміли, що краще обирати поміркованих політиків”, – сказав політолог.

При цьому, Віктор Небоженко вважає, що, виводячи Руслана Кошулинського на роль першого заступника спікера Верховної Ради, для “Свободи” створюється мотив рухатися далі.

“Не сумнівайтесь, після нового року націоналісти будуть вимагати від президента змінити п’ятьох губернаторів західних областей, тому апетит приходить під час їжі”, – заявив експерт.

-1 thoughts on “Валентин Хоптян протягне до Нового року

  • 12:48 | 14.12.2012 о 12:48
    Permalink

    Українським областям потрібна українська влада а не ПРойдисвіти.

Коментарі вимкнені.