Василь Деревляний таки “підсидів” Романа Заставного?

Партія Юлії Тимошенко 13 червня провела розбір польотів за підсумками президентської кампанії на Тернопільщині.

Нагадаємо, що в нашій області за Юлію Володимирівну проголосувала несподівано мала кількість виборців – близько 15%.

Щоб з’ясувати в чому причина, зі столиці приїхала делегація на чолі з першим заступником голови партії ВО «Батьківщина» Іваном Кириленком та народним депутатом України Андрієм Павловським. Інший нардеп Василь Деревляний, який очолював виборчий штаб в області, звинуватив у провалі “ласківецьку мафію”. Так, місцеві тимошенківці називають відомих уродженців села на Теребовлянщині нардепа Михайла Апостола та Романа Заставного, який ось-ось отримає мандат народного депутата.

Нагадаємо, що Апостол, який досить активно агітував за Тимошенко, рік тому впав у немилість до Деревляного. У Верховній раді фермер з Ласківець знайшов інший дах та не визнає влади свого давнього побратима. Щодо Заставного, який у “Батьківщині” опинився за квотою “Фронту змін”, то нардеп помстився йому за всі попередні рази. Деревляний провів на обласному бюро партії проект рішення, в якому пропонує Юлії Тимошенко вивести екс-мера Тернополя зі складу Політичної Ради та виключити з членів партії “Батьківщина”. Тернопільські тимошенківці прямо звинуватили Заставного у співпраці зі штабом Порошенка, який очолював політичний вихованець екс-мера Степан Барна.

У разі проведення найближчим часом з’їзду “Батьківщини”, це загрожує для Заставного втратою майбутнього мандата. Нагадаємо, що він посідає 75-те місце у списку “Батьківщини” і у випадку відмови від мандата хоча б одного з численних бютівських сумісників отримає статус народного депутата.

Джерела у “Батьківщині” стверджують, що Деревляний у своєму рішенні був ще далекогляднішим. “Відрізавши” Заставного від партії, він ставить крапку на планах екс-мера взяти під контроль міську організацію “Батьківщини”, яку обіцяв та мав “віддати” за наслідками об’єднання з “Фронтом змін”.

За Збручем

Коментарі вимкнені.