Як голова обласної ради святкував чеське свято

Голова обласної ради Василь Хомінець на запрошення Надзвичайного і повноважного посла Чеської Республіки в Україні  Івана Почуха та генерального консула Чеської Республіки у Львові Мірослава Кліми взяв участь в офіційному прийомі з нагоди державного свята Чехії – Дня заснування незалежної держави Чехословаччина. Урочистості відбувалися в Ужгороді. Участь у них взяв і міністр закордонних справ сусідньої держави Любомир Заоралек.

Василь Хомінець від імені депутатського корпусу привітав  високоповажне представництво із державним святом. «Створення Чехословаччини мало велике значення для розвитку самостійної держави, її соціально-культурного та національного відродження. Сьогодні наші держави як добрі партнери, яких єднає в тому числі й історичне минуле, демонструють щире прагнення конструктивного ділового співробітництва у соціально-економічній, туристичній, освітній, національно-культурній сферах. Яскравим свідченням цього є успішна багатогранна міжрегіональна співпраця з рядом регіонів Чеської Республіки. Історія поєднала Чехію з Тернопільщиною – саме тут, на Зборівщині, під час Першої світової війни гартувалося чеське військо. Глибоко вдячний за послідовну підтримку України на шляху європейської інтеграції. Переконаний у подальшому зміцненні українсько-чеського партнерства, спрямованого на всебічне поглиблення взаємин між нашими народами в об’єднаній Європі. Тернопільщина взяла курс на  співпрацю  із регіонами різних країн. Впевнений, що таке двостороннє взаємовигідне співробітництво буде ще тісніше налагоджене і з Чеською Республікою ».

Під час робочої поїздки до Ужгорода голова обласної ради також зустрівся із керівництвом міста та області. Мова йшла про налагодження міжрегіональної економічної та гуманітарної співпраці між областями.

Коментарі вимкнені.