Як тернопільські рятувальники вшановували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

14 грудня тернопільські рятувальники вшановували учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Спільно з представниками духовенства, влади та громадськості вони взяли участь у панахиді за загиблими ліквідаторами та хвилиною мовчання вшанували всіх, чиє життя забрав смертоносний атом. Також вони поклали квіти до пам’ятника жертвам Чорнобиля та до барельєфу ветерану пожежної охорони, учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС Леоніду Кудринському.

Заходи продовжились в Управлінні ДСНС України у Тернопільській області, де учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи зустрілись з колективом рятувальників. Вони ділилися спогадами про роботу на ЧАЕС, згадували загиблих товаришів, а молоді працівники мали можливість «з перших уст» почути про події пекельного літа 1986 року.

Звертаючись до присутніх, начальник Управління ДСНС України у Тернопільській області полковник служби цивільного захисту Віктор Маслей, висловив глибоку подяку героям-ліквідаторам, які ціною власного здоров’я та життя запобігли наймасштабнішій катастрофі в історії людства й пройшли через усі кола ядерного пекла задля збереження життя і здоров’я прийдешніх поколінь.

Коментарі вимкнені.