За годину посеред Тернополя “Молоді регіони” роздарували пів сотні троянд

Близько півтисячі тернополянок отримали з нагоди 8 березня троянди та вітальні листівки, які їм вручили активісти обласної організації «Молоді регіони».

«Молоді регіони», вирішили привітати особисто жіноцтво Тернополя, тому, виступили з ініціативою просто на одній з центральних вулиць  дівчатам та жінкам вручити відкритки з привітаннями та троянди, сказати слова підтримки та поваги.

«Сьогоднішній день не лише свято жінки, але це День боротьби за права жінок та миру, день рівного з чоловіками права бути щасливими, почутими, реалізованими, коханими. Саме в цей день є можливість більш ширше приділити увагу, привітати, показати важливість жінок у суспільстві. Для Тернополя дивним було би вітати просто незнайомих жінок у просто будь-який день весни, а сьогоднішнє свято дає таку можливість, можливість сказати теплі слова співробітницям, однокласницям, одногрупницям, діловим партнеркам. Сьогодні холодно, і день зовсім не схожий на весняний, але ми чоловіки зобов’язані зробити все, щоб жінки відчули весняне тепло», – сказав Костянтин Баранов.

Загалом подарунки і вітання від представників «Молодих регіонів», люди сприймали позитивно, дякували, а деякі жінки були щиро і приємно здивовані тим, що в нинішній час, молоді хлопці просто йдучи вулицею вручали подарунки та дарували теплі слова привітання всім перехожим дівчатам та жінкам.

Менше, ніж за годину хлопцям вдалося роздати всі 500 троянд і стільки ж відкриток, пише Реально.

-1 thoughts on “За годину посеред Тернополя “Молоді регіони” роздарували пів сотні троянд

  • 09:13 | 13.03.2012 о 09:13
    Permalink

    Нема такого свята!!! А “сопливим регіоналам” квіти варто було б роздавати на “День матері”!

  • 16:25 | 14.03.2012 о 16:25
    Permalink

    Наші мужчини далеко не всі можуть дарувати квіти без приводу…навіть з приводом не завжди вітають…Так що якщо люди підняли настрій 500-стам жінкам на 8 березня – не бачу нічого поганого. А що це були “регіони”…так хто ж не давав Свободі таке влаштувати? От на День матері нехай ще хтось проявить себе. Ато принциповими на словах найпростіше бути ))) А мужчина тому і МУЖЧИНА, що більше має робити , а не говорити…

Коментарі вимкнені.