Заступник тернопільського губернатора Петро Гоч вляпався у гучний скандал

Заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Петро Гоч потрапив у гучний скандал.

Нещодавно заступника Валентина Хоптяна місцеві журналісти із сайту За Збручем підловили на розкішному джипі Porsche Cayenne.

Петро Гоч не приїхав до Тернополя з Хмельниччини чи Підволочиського району. Його, так би мовити кар’єра, відома тисячам місцевих мешканців. Тому громадськість щиро здивувалася, що коли побачила, як колишній пластун і екс-помічник Ореста Муца, що формально не має ніякого жодного бізнесу і родичів-олігархів, їздить вулицями обласного центру на розкішному джипі . На цьому диві німецького автопрому вартістю від 1 до 2 мільйонів гривень(!) чиновник із зарплатою в 10 тисяч гривень вперше “засвітився” на форумі української діаспори. А згідно з декларацією, за минулий рік Гоч отримав 92 тис 53 грн загального доходу. В розділі інформації про наявність автомобіля у декларанта чи членів сім’ї в декларації поставлені прочерки. Схоже, що чиновник справді відкинув зайву скромність.  

Як повідомили кореспонденту УНІАН в прес-службі облдержадміністрації у відповідь на запит щодо автомобіля, Гоч не став коментувати своє перебування за кермом дорого автомобіля, пояснивши, що «це не є справа державної ваги». Водночас, наприкінці минулого тижня Гоч обіцяв кореспонденту пояснити походження автомобіля, вартість якого становить орієнтовно 1 млн грн.

Нагадаємо, півтора роки тому у таку ж ситуацію потрапив і секретар міської ради Ігор Турський. Правда він тоді пояснив, що дороге авто на якому його не одноразово бачили – чуже.

 

-1 thoughts on “Заступник тернопільського губернатора Петро Гоч вляпався у гучний скандал

  • 11:34 | 19.09.2013 о 11:34
    Permalink

    нічого дивного в цьому…В нас багато “безробітних” проживають у власних будинках, квартирах, мають машини…Багато громадян, що працюють на державних роботах і отримують державну зарплату ( яка не є великою) – теж міняють квартири, купляють будинки, машини і відпочивають за кордоном…І чомусь нікого не цікавить – а за які гроші? При цьому вказують, що ніякого додаткового доходу немають…Отже – ліві гроші, взятки? Коди вже цим зацікавляться “вищестоячі”?…Напевне – ніколи, бо самі теж цим зловживають.

Коментарі вимкнені.