Журналісти “Погляду” зможуть задати питання, що турбують тернополян, керівництву ПриватБанку (обговорення)

Завтра, 18 червня, в рамках ознайомлення з роботою прес-служби ПриватБанку в регіоні, журналісти “Погляду” матимуть нагоду особисто познайомитися з керівником прес-офісу і першими особами ПриватБанку та задати їм питання, які турбують наших читачів.

Якщо у вас є невирішені проблеми чи відкриті запитання до керівництва ПриватБанку у Терополі, просимо вас залишати їх у коментарях до статті, або надсилати на електронну скриньку info@poglyad.te.ua. Ми обов’язково спробуємо з’ясувати усі непорозуміння та отримати коментар з будь-якого приводу, який вас турбуватиме у відносинах з ПриватБанком.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Журналісти “Погляду” зможуть задати питання, що турбують тернополян, керівництву ПриватБанку (обговорення)

  • 23:29 | 18.06.2013 о 23:29
    Permalink

    Часто доводиться отримувати перекази з за кордону. Десь від нового року зняти гроші в приват банку не можливо без картки привату, яку працівники навязують і без неї відмовляються видавати переказ. Неподобство!

  • 12:18 | 19.06.2013 о 12:18
    Permalink

    маю претензію – зняли без моєї згоди 5 грн за неіснуючу картку, а потім втіхаря нараховували штрафи на цю суму, тепер тарбають колектори що я їм винен 550 грн

Коментарі вимкнені.