Чи солодко живеться багатодітним татусям Тернополя Юрію Смакоузу – батькові трійнят, та Сергію Гап’юку – батькові чотирьох (відео)

Тернополянин Юрій Смакоуз – батько трьох донечок, розповів, що перші 1,5 року після народження трьох лівчаток, вони з дружиною не мали часу виспатися.
А Сергій Гап’юк – батько чотирьох діток: двох дівчаток та двох хлопчиків. Він розповів, що молодші діти могли б іти одразу в другий клас, оскільки багато навчилися від старших.
Про те, як живеться тернопільським багатодітним татусям, дивіться у сюжеті телеканалу ІНТБ, присвяченому Дню батька.

-1 thoughts on “Чи солодко живеться багатодітним татусям Тернополя Юрію Смакоузу – батькові трійнят, та Сергію Гап’юку – батькові чотирьох (відео)

  • 18:38 | 18.07.2014 о 18:38
    Permalink

    Юрій Смакоуз всього лиш хороший брехун за спиною брата.Любить мужчина посидіти в центрі міста і чаї розпивати з такими ж розумниками.А чому ж Юра не говорить про те,як просить грошей на дім,що розвалюється?Як не може поставити забор….Щось пороблено. Про себе любить говорити як ,,Міліонер з болота”. Знаю його особисто за що досі соромно. Провальні справи Юрія це численні втрати грошей…Співчуваю братові і його жінці. Такий ,,трудяга” нікому й даром не здався. З сусідами особливо ні на що не скидається. На людях робить з себе багача а коло брата благає допомоги. Про Юрині походеньки й писати бажання не маю, адже огидно… Тільки балачками людина добивається довіри. Ділами ж не підтвержено нічого.
    P.S Я б написав більше та місця не вичстачає . Ще одне відео з ним і народ побачить і почитає багато чого про місцевого транжирчика.
    Особисто обманутий Юрієм.Дякую йому лише за досвід

Коментарі вимкнені.