Михайлу Головку повідомили нову підозру

11 січня 2024 року прокурор САП прийняв рішення про завершення досудового розслідування у справі стосовно колишнього голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка, якого підозрюється в проханні надати та одержанні неправомірної вигоди від бізнесмена-волонтера.

Про це повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура.

На сьогодні детективами НАБУ за дорученням прокурора відкрито матеріали кримінального провадження стороні захисту для ознайомлення.

За інформацією слідства, голову Тернопільської обласної ради у червні 2023 року було викрито «на гарячому» одразу після одержання ним понад 600 тис. грн. Ці кошти посадовець вимагав за узгодження та включення в перелік об’єктів, які потребують фінансування за бюджетні кошти, виконаних робіт з капітального ремонту дороги місцевого значення, а також подальше підписання актів виконаних робіт комунальним підприємством Тернопільської обласної ради.

У той же день на вимаганні від цього ж підприємця майже 2 млн грн було викрито двох заступників голови Тернопільської обласної військової адміністрації.

10.01.2024 матеріали слідства стосовно вже колишнього голови Тернопільської облради виділили в окреме провадження. Також йому повідомили нову підозру. На сьогодні його дії кваліфіковані за ч. 4 ст. 368 та ч. 1 ст. 263 КК України.

Розслідування стосовно заступників голови Тернопільської ОВА наразі триває.

Коментарі вимкнені.