Я буду спілкуватись з виборцями на площі, біля універмагу, на масивах, будь-де, – Володимир Кухар
40-річний лідер громадського об’єднання «Українська альтернатива» сформував команду тернополян, аби набрати 25 тисяч голосів і пройти в парламент Верховної Ради.
Будучи людиною зовсім не публічною, і не використовуючи жодної зовнішньої реклами, в його планах завойовувати електорат на вулицях міста, починаючи від театрального майдану і закінчуючи його рідним масивом БАМом.
— Я закінчив ЗОШ № 19, вищу освіту здобував в різних університетах у Львові, Будапешті і Боні. Працювати почав в Києві, але моя родина мешкає в Тернополі, я тут дуже часто буваю. Щодо моєї політичної діяльності, то розпочав я її два роки тому. Громадською роботою почав займатись суто з власною ініціативи, не отримуючи за це жодних грошей. Але коли до влади прийшов Янукович, я зрозумів, що однієї громадської діяльності буде замало, — наголошує Володимир Кухар.
Аби разом зі своєю командою добитись успіху, їм необхідно зібрати 25 тисяч голосів. Відповідно, щоб люди голосували треба, аби політика знали. Наразі, пан Володимир обрав лише один шлях знайомства з людьми — соціальна мережа, де він має 5 тис друзів, але треба ще, як мінімум 20 тис, і не факт, що ті 5 сприймають його ідеологію позитивно. Проте, його самого це не дуже хвилює.
—Я не встиг прославитись п’яними бійками чи іншими корупційними діяннями. А виставляти своє лише на численних бігбордах, від яких вже усі стомились теж не вважаю за потрібне: чи спілкуються ті люди з своїми потенційними виборцями? Ні, вони просто ховаються за сотнями фотографій. Я збираюсь спілкуватись вживу: виходити на площу, до універмагу, на масиви, будь-куди, — запевняє Володимир Кухарук.
Команда політика складається з різних людей, яких об’єднує спілий світогляд і віра у те, що можна отримати владу без великих грошей і чесним шляхом. Так, очільник штабу Громадського об’єднання Ліля Проць цілком підтримує свого лідера, якого знає вже близько 30 років.
— Ми з Володимиром навчалися в одній школі. Згадую, що, приймаючи активну участь в житті школи, ми завжди разом співпрацювали. Після закінчення школи, спілкування не припинили. У 2010 році я приймала участь в місцевих виборах і зрозуміла дуже багато мінусів і плюсів у цій сфері. Тоді я зпобачила, що така сама як і він, а також зрозуміла те, що ми відрізняємось від інших.Насамперед тим, що не маючи великих грошей, прагнемо щось змінювати, починаючи з міста і виходячи на рівень держави, — пояснює президент міського ГО ФСК «Спорт-клас» Ліля Проць.
Команда розраховує на підтримку українців і називає свої дії не експериментом, а проектом, який спрямований на тривалий час і не закінчиться навіть у тому випадку, якщо не буде перемоги на виборах. Але все ж таки про поразку думають мало, Володимир Кухар зараз чітко налаштований на перемогу, незважаючи на усі прорахунки в підготовці своєї виборчої кампанії.
— Коли я буду в парламенті, я буду використовувати цей плацдарм, щоб продовжити ту роботу, яку ми почали. Зараз ми працюємо на громадських засадах в позаробочий час. Парламентський майданчик дає шанс поставити цю роботу на професійну основу, щоб працювати регулярно і швидше,— вважає пан Кухар.
На запитання чи не занадто ризиковано іти в парламент, не будучи ніколи членом політичної партії й оминувши сільську, міську чи обласну ради, відповідь дуже категорична:
— Я не вважаю, що зараз буде актуальна радянська система, коли треба пройти усі щаблі. Я 24 роки очолював прес-службу Міністерства України, дуже багато їздив за кордон, вивчаючи досвід реформ. У мене є досвід роботи в парламентському проекті, я формував програму для депутатів, які потім писали бюджетний кодекс, — наголошує лідер «Української альтернативи» Володимир Кухар.
Він вважає, що цього всього буде цілком достатньо, щоб добре себе зарекомендувати перед виборцями і донести їм свою передвиборчу програму.
Раїса Дудкова, новини Тернополя “Погляд”
Коментарі вимкнені.