Микола Люшняк з команди Петра Порошенка переконаний, що новий парламент поведе Україну європейським шляхом

Серед ключових аспектів роботи депутатів, що представлятимуть нашу область у Верховній раді України – люстрація, боротьба з корупцією, військова реформа, що передбачатиме створення ефективних мобільних ЗСУ, виконання плану стратегії 2020 – вступ України до Євросоюзу у 2020 році. Завдань – немало, але новий парламент немає права на помилку, вважає кандидат у народні депутати від Блоку Петра Порошенка Микола Люшняк.

«Важливе рішення прийняте Президентом – розпуск парламенту. Багато було розмов, мовляв  час військової агресії на сході України – не на часі проводити вибори. Але це не так. Народ показав, що він прагне змін. Агресор об’єднав і зміцнив нас у прагненні бути незалежними, вільними. Українці чітко показали, що вони хочуть іти європейським шляхом, і лише депутати нового покоління, які мають чітку проєвропейську позицію, зможуть повести народ у світле майбунє. Тому буде багато реформ, буде багато змін, але ми сьогодні повинні обрати проукраїнський парламент, який би працював для людей. Перше, що слід зробити після виборів – очистити лави політиків від людей, що готові розкрадати свою державу. А далі на нас чекає пакет реформ, які втілити буде нелегко, зате вже у найближчі 5 років ми побачимо результат. І ми готові до цієї роботи. Разом з народом ми подолаємо корупцію, подолаємо ворога, пройдемо всі випробування, що покладені на нашу долю і станемо європейською державою» – зазаначиив кандидат у народні депутати України по одномандатному виборчому округу №166 Микола Люшняк.

У рамках передвиборчої кампанії було багато запитань стосовно того, хто представлє команду Петра Порошенка на Тернопільщині. Позицію Президента на округах відстоюватимуть люди, які представляють ті наболілі проблеми, які є сьогодні в області, переконані пресдтавники команди.

«Чому ми йдемо в Верховну Раду України? Ми йдемо для того, щоб змінити ситуацію державі на краще, ми йдемо, щб проввести в парламенті антитерористичну перацію і викинути звідти всіх злодії, викинути сепаратистів, тих людей, котрі сьогодні нищать українську державність» – зазначив кандидат у народні депутати Степан Барна.

Представники команди Президента планують створити у Верховній Раді проєвропейську більшість, яка дасть можливість зробити Україну європейською країною. У Блоці Петра Порошенка у прохідній частині представлена команда нашої області, три депутати у першій сотні – Юрій Стець, Ігор Побер, Степан Барна.

Три кандидати балотуються по мажоритарних округах. Одномандатний виборчий округ № 167 представляє Олег Барна, округ № 165 – Тарас Юрик, округ № 166 – Микола Люшняк. Кожен із мажоритарних кандидатів має рівень підтримки серед виборців. Тож виборці матимуть лобістів на рівні області у Верховній Раді України.

Уніфікація законодавства у відповідностті до ЄС, подолання корупції, котра зсередини нищить нашу державу, децентралізація влади. Всі ці кроки дадуть можливість зробити Україну повноцінною Європейською державою, вважають кандидати в народні депутати від Блоку Петра Порошенка.

«Я йду в парламент, щоб ми могли реалізувати ті реформи, які вже напрацьовані президентською командою. Ворог наступає і ми знаходимось в складній ситуації і ми розуміємо, що має бути сформована дина команда, щоб реалізувати тих 60 реформ, почати з перших десяти ключових. Україна має бути в чисслі 20 країн з найшвидшими можливостями для створення підприємництва» – каже кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №165 Тарас Юрик.

Кожен із кандидатів має напрацювання в важливих сферах життєзабезпечення краю.

Олег Барна служить у 128 закарпатській бригаді, щойно повернувся з зони АТО.  «Якщо майдан Гідності показав всьому світу, що ми стали нацією, то сьогоднішні події дають нам право називатися громадянами, які стали на захист вітчизни проти агресора. Я переконався, що наша нація володіє високим інтелектуалом, високими технологіями і ресурсами. Наше місце – на рівні високорозвинених країн. Ми маємо збудувати народну, демократичну державу, яку може зробити влада без корупції» – вважає кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу №167 Олег Барна.

-1 thoughts on “Микола Люшняк з команди Петра Порошенка переконаний, що новий парламент поведе Україну європейським шляхом

  • 13:49 | 24.10.2014 о 13:49
    Permalink

    Зібрали гоп компанію і йдуть в парламент …. Аж смішно. Блок порошенка на Тернопільщині представляють Люшняк – тупий, Барна- баламут, Юрик- сам не знає що хоче

  • 18:12 | 29.10.2014 о 18:12
    Permalink

    Люшняк в парламенті, це піпец! Ще таких баранів не бачив

Коментарі вимкнені.