Національна поліція поверне довіру до правоохоронних органі, – Тарас Юрик

Національна поліція поверне довіру людей до правоохоронних органів. Про це заявив народний депутат України від Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”” Тарас Юрик, під час візиту в головне управління Національної поліції у Тернопільській області.

За його словами, нові поліцейські – це молоді люди, на мислення яких ще не встиг вплинути Радянський Союз, вони амбітні і прагнуть змінити нашу державу.
«Реформу правоохоронних органів потрібно було здійснити вже давно, адже корупція та кумівство в українській міліції перетворили її з правоохоронних на «правопорушні» органи. З приходом патрульних поліцейських відсоток довіри людей до нової поліції, згідно даних Київського міжнародного інституту соціології, зріс до майже 21%, – зазначив Тарас Юрик. – Крім того, завдяки реформі президента зросла соціальна відповідальність людей, адже вони відчули, що для нової поліції слово «хабар» неприйнятне і почали слідувати правилам дорожнього руху».

Так за 10 днів роботи патрульні поліцейські склали 575 адмінпротоколів. Порушники правил дорожнього руху сплатили до державної казни уже 170 тисяч гривень.

Коментарі вимкнені.